Тароскоп з 27 січня по 2 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Першу половину тижня перебуватимете немов би у засаді, зважуючи усі наявні перспективи і не наважуючись на будь-які серйозні кроки. Втім, з четверга у вас значно додасться сил та впевненості і ви вже сміливо вирушаєте здобувати перемоги.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Попереду у вас дорога, у яку ви вирушаєте за своєю давньою мрією. Треба все добре спланувати, передбачивши щонайменші дрібниці та застороги. І тоді вона стане надзвичайно продуктивною та результативною.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Відкривається нова сторінка життя, за якою чимало таємниць і несподіванок, але вам потрібно все добре зважити, врахувати і передбачити, щоб несподіванки були приємними. А ще вам допоможе колективний розум із друзів та родичів.

Рак (22.06 – 22.07)

Зміни, до необхідності яких ви вже дозріли, маюуть нарешті відбутися. І вони будуть не миттєвими і вражаючими, а досить повільними і комфортними, спочатку майже непомітними, але непохитно приведуть вас до неймовірних результатів.

Лев (23.07 — 23.08)

Тиждень має бути просто надзвичайним! Мало того, що у особистому та сімейному житті у вас усе буде просто захопливо та вражаюче, та ви ще й можете поліпшити свій фінансовий та майновий стан, і здійснити свою найзаповітнішу мрію.

Діва (24.08 – 22.09)

Щоб не засумувати цього тижня від нудьги і невизначеності, варто докласти зусиль до того, щоб конкретніше визначитися з цілями. Подумайте, чого ви прагнете, чого би вам найбільше хотілося досягти у різних сферах свого життя.

Терези (23.09 – 23.10). 

Звичайний робочий тиждень буде сповнений приємних продуктивних зустрічей і важливих перемовин, що принесуть у вашу діяльність певні домовленості. А взагалі цього тижня часто виникатимуть питання рівноваги та справедливості.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Від ефемерних планів до конкретних результатів цього тижня може пройти зовсім трохи часу. Ви не встигнете щось собі змалювати подумки і зовсім трохи попрацювати в цьому напрямку, як уже пожинатимете свої перші успішні плоди.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На початку тижня ви просуватиметесь вперед такими швидкими темпами. що не буде часу на роздуми, тиждень буде сприятливим для становлення бізнесу і надходження грошей. Другу половину тижня проведіть у суцільному розслаблені та відпочинку.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Перед вами відкривається кілька заманливих перспектив і ви розумієте, що хочеться все. Але все ж потрібно буде обрати щось конкретне і саме на цей напрямок звернути більшу увагу і докласти найбільше зусиль для досягнення бажаного.

Водолій (21.01 – 19.02)

Щоб не опинитися у глухому куті і почуватися більш впевнено, для вас зараз важливо знайти свою компанію чи створити її з тих людей, які б вам давали підтримку, з якими би ви почувались потрібними цьому світу. 

Риби (20.02 – 20. 03)

Робота, яку доводиться виконувати може бути досить тяжкою і марудною, але її треба виконувати, бо зараз для вас важливо заробити трохи грошей. Тож впрягайтеся і рушайте, можливо, краще усамітнитися, щоб вам ніхто не заважав працювати.