Тароскоп з 3 по 9 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Час немов прискорюється і ви можете вмістити в один тиждень стільки подій і вражень, скільки і в місяць інколи не вміщаються. Так, напруженої роботи буде чимало, але  приємного спілкування буде вдосталь, особливо з людьми з вашого минулого.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Вам не звикати стояти на роздоріжжі і думати, куди його вирушити. От і зараз ви знову обиратимете певний напрямок руху і починатимете з чистого аркуша. Тож не переймайтесь про те, щоб одразу у вас все вийшло бездоганно, просто насолодіться процесом.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Переживаєте черговий етап сходження до Олімпу у вашій професійній сфері – ви впевнено підніматиметесь кар’єрними сходами і заявлятимете про свій високий фах на весь голос. Тобто стаєте у роботі ще більш відомими і вправними.

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень буде сповнений святкуваннями – від невеличких і дружніх до гучних і велелюдних. І ви скрізь почуваєтесь впевнено і навіть всемогутньо, бо усі погляди звернені на вас і ви професійно керуєте масами і процесами.

Лев (23.07 — 23.08)

Родна може потребувати залучення вашої прогресивної думки та грошей – щось вам потрібно буде придумати для того, щоб вашим близьким жилося ще краще і веселіше. Втім, гроші ви вже отримаєте цього тижня, тож можете і  близькими поділитися 😉

Діва (24.08 – 22.09)

Можна розслаблятися і заспокоюватися – тиждень пройде у спокої, матимете час та гроші для себе та ваших задоволень, тож не плануйте чогось складного і робочого, дозвольте собі дещо відпочити і набратися сил перед подальшим ривком вперед.

Терези (23.09 – 23.10). 

Хоч цього тижня ви і досягнете своїх бажаних цілей, втім, не варто довго почивати на лаврах, бо переду – знову нові виклики. До того ж, голова у вас зараз працює надзвичайно потужно, скористайтеся цим продуктивним періодом. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Додайте у своє життя трохи більше структурності, вірно розподіліть час та зусилля на виконання найнеобхіднішого – і ви побачите, як змінюється все навколо, і наскільки легко ви почуватиметесь навіть при найбільшому навантаженні.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Надто багато у вас було вражень та напружень останнім часом, тож захочеться втекти подалі від світу, забратися в печеру і не вилазити звідти майже до весни. і у цьому є свої плюси, бо ви таким чином ладні придумати щось грандіозне.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Переможною ходою просуваєтесь вперед і допомагають вам у цьому ваша впевненість і сміливість. Ви долаєте усі хитрощі та підступи конкурентів, заявляєте про себе на весь голос, і до того ж, вам нині дуже щиро усміхатиметься удача.

Водолій (21.01 – 19.02)

Загалом це дуже тихий і спокійний тиждень, і тільки на самому початку вам доведеться трохи поборотися за свої права. А потім на вас очікує врівноважена робота, головним чином зосереджена на вас самих, ніж на якихось зовнішніх речах.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зустрічей цього тижня буде чимало, і офіційних, там де ділові конференції, зібрання та засідання, і приватні, коли збираються друзі, родичі і просто приємні люди для того, щоб гарно разом провести час.