Тароскоп з 10 по 16 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Буде чимало причин порадіти, і головна з них – ви досягнете якоїсь своєї мети у особистому житті. Чи то нарешті гідну пару знайдете, чи зважитесь на освідчення, стосунки, шлюб, переїзд, а може і розлучитесь – у кожного свої цілі…

Тілець (21.04 – 20.05) 

Як би ви не старалися все прискорити, але наче у сироп потрапляєте – і все тягнеться, і якісь перепони не дають відбуватися швидким змінам. Втім, затягування початку важливих справ може бути вам на користь – ви отримаєте від цього більше грошей.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Починається якась пауза, потрібна вам для усвідомлення, коли вам треба завмерти і добре щось зважити, подумати і прийняти рішення. Тому краще на цей тиждень не планувати нічого активного, а навіть свідомо обмежити спілкування.

Рак (22.06 – 22.07)

Особисте життя активізується – у вас будуть зустрічі, побачення, розмови, які поступово переростають у щось більше, ніж просто приємне спілкування. Словом, ви вже будете планувати якісь спільні проекти із людиною, яка вам дуже подобається.

Лев (23.07 — 23.08)

Станеться дуже дивне – ви отримуєте справжнє задоволення від добре організованої і вдало розпланованої роботи, а ще – від чудових співробітників, що вас оточують і створюють надзвичайно творчі атмосферу, у якій приємно працювати.

Діва (24.08 – 22.09)

Початок тижня буде дещо розслабленим, ви собі дозволите витрачати час на якісь приємні речі і ви більше відпочиваєте. А от вихідні можуть бути досить насиченими і навіть напруженими, коли доведеться физично попрацювати.

Терези (23.09 – 23.10). 

У вашому всесвіті цього тижня пануватимуть спокій та рівновага. Ви добре налагодили своє життя, підпорядкували його певному розпорядку і можете спокійно діяти у межах цього графіку, не турбуючись ні про що.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ви нині в ударі – хто б що проти вас не замислив, той отримає одкоша, бо ви зараз годні горло перегризти кому завгодно, відстоюючи інтереси свої та своєї родини. Тому хай усі ваші супротивники та конкуренти навіть не думають нічого проти вас.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Дороги-дороги-дороги, весь тиждень ви будете у дорозі, або збиратиметесь, або мандруватимете, але, схоже, що це буде не стільки для відпочинку і розваги, скільки для роботи. Або ж під час відпочинку вас ще й переконають щось робити.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Незбагненним чином ви можете досягти шаленого успіху, навіть у ситуації, коли не все залежатиме від вас і буде більше складнощів і сумнівів, ніж впевненості. Але ви таки опинитесь на коні і святкуватимете перемогу у колі друзів.

Водолій (21.01 – 19.02)

Хоч зараз ви можете відчути деякий брак коштів, проте, ви знаєте як вміло розпорядитися навіть цими фінансами. Зараз у вас в руках є все необхідне для того, щоб керувати своїм життям. А додаткові гроші скоро з’являться.

Риби (20.02 – 20. 03)

Життя стає все більш прекрасним: сонце світить, ви розправляєте плечі і зважуєтесь на рішучі кроки вперед, зокрема на те, щоб влаштувати, нарешті, своє особисте життя так, як би вам того хотілося, а не під чиїмось тиском.