Тароскоп з 17 по 23 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Люди та обставини з минулого нагадають про себе. І це будуть дуже приємні спогади, пов’язані із почуттями, творчістю, часом, коли ви були щасливі, наповнені і почувалися сильними і вправними. Запам’ятайте ці відчуття і перенесіть їх у сьогодення.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Першу половину тижня доведеться дуже напружено працювати, буквально трудитися не розгинаючи спини, аби лише показати свою силу та міць і  випередити конкурентів. А на вихідні вже і розслабитися можна – десь завіятися подалі. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Незважаючи на досить спокійний темп життя, вам вдається поступово просуватися вгору, чи то карєрними сходами, чи в очах оточуючих, чи підвищувати свої заробітки. А цього тижня вам може особливо пощастити і піднятися досить суттєво.

Рак (22.06 – 22.07)

Гроші, які до вас прийдуть цього тижня, будуть досить значними. Можливо, це буде повернення якихось заборгованостей чи прибутки від вашої справи, виплата авансу чи подарунки, які десь затрималися.

Лев (23.07 — 23.08)

Ваша родина надихає вас на звершення і дає надію на те, що ви можете сміливо рухатися далі, бо позаду вас – надійний тил, опора, на яку ви можете розраховувати і від якої відштовхуєтесь і вирушаєте у нові мандри. 

Діва (24.08 – 22.09)

Перша половина тижня буде надзвичайно динамічною – ви бігаєте як заведені і вирішуєте одночасно мільйон справ. Але з четверга вам усе це набридає, ви вимикаєте внутрішній двигун і намагаєтесь заховатись від світу десь подалі.

Терези (23.09 – 23.10). 

Доведеться дуже багато чого обирати, оскільки перед вами постає чимало різних можливостей і головна складність – зосередитись на чомусь одному. І це для вас найскладніше, бо хочеться всього і одразу.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Доведеться гарно попрацювати головою – і нові ідеї придумати, й інтуїцію підключити і різні перепони передбачити і шляхи вирішення проблем розрахувати. Залучайте більше свою команду, адже гуртом легше і батька бити, і придумувати щось.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Вас обступають виробничі завдання, які ви маєте терміново розрулити з усією вашою вправністю та професійністю. Ваша компетенція настільки висока, що вам доручають найскладніші завдання, які ви легкістю вирішуєте.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Ви вже відчуваєте, що стоїте на порозі важливих змін у житті, може навіть уже запланували певні кроки і купили білети. Залишається тільки зважитися і використати цей шанс на зміни самостійно, а не очікувати чарівного пенделя долі.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви дуже довго йшли до своєї мети і от вона починає здійснюватися, притягуючи попутно ще деякі цілі, яких ви прагнули, але, можливо, не так сильно. І до цього потоку щасливих можливостей долучається ще й трохи грошей.

Риби (20.02 – 20. 03)

Не тиждень, а суцільні свята у вас, просто якась навала весела насувається. Втім, для вас це може виявитися не радістю, а роботою, бо ви можете взяти на себе якісь зобов’язання з цього приводу і впрягтися в організацію дозвілля для себе та людей.