Тароскоп з 24 лютого по 1 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вам зараз вкрай потрібно навчитися комунікувати з людьми, вміти до них прислухатися і спонукати до зростання. Таким чином ви покажете свої найкращі професійні якості і зможете досягти подальшого кар’єрного зростання.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Тиждень можете провести у дорозі, розїздах, відрядженнях чи просто мандрах. І там велика вірогідність певним чином повернутися у минуле – чи то давні знайомі зустрінуться, чи друзі дитинства нагадають про себе, чи відвідаєте свої старі пенати.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Трохи грошового дощу вам не завадить, правда? Тож цього тижня обов’язково знайдеться той, хто обдарує вас чимось, чи віддасть несподівано борги, чи дасть роботу і заплатить аванс. Словом, варіантів поповнити бюджет буде безліч.

Рак (22.06 – 22.07)

Хоч роботи нині буде вдосталь, але й успіхам встигнете порадіти – здійснюються ваші найзаповітніші мрії. Головне – правильно розподілити свій робочий час і навантаження так, щоб не втомлюватися, ще й на відпочинок і радощі певні час і місце виділити.

Лев (23.07 — 23.08)

Надзвичайно вдалий тиждень може початися якимось виграшем чи вдалим збігом обставин, які призведуть до глобального здійсненні того, на що ви давно розраховували, але не могли досягти. А зараз у вас все складається просто пречудово.

Діва (24.08 – 22.09)

Напружений тиждень не дать вам шансів оговтатися – у перші ж робочі дні на вас навісять додаткові обовязки, хоч і добре оплачувані. На вихідні вам захочеться втекти від усіх, навіть рідних, із тим, щоб усвідомити хто ви є, і що робите на цьому світі. 

Терези (23.09 – 23.10). 

Спокій та рівновага панують у вашій реальності, ви зараз схильні проводити свої дні досить мудро, розмірено, дотримуючись усіх приписів та графіків. І, як наслідок, покращилося ваше здоров’я та самопочуття, з’явився час для близьких та рідних.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Нині почуваєтеся дуже сильними і навіть могутніми, здатними подолати всі складнощі і перепони, якими б значними вони не були. І є таке відчуття, що ця сила буде все прибувати і прибувати, щодня додаючи вам впевненості.

Стрілець (23.11 – 21.12)

На початку тижня можете отримати певну інформацію чи знаки про ты зміни, які на вас скоро очікують, а вже наприкінц тижня ці міни стануться і вони вас виведуть на підвищення вашого життєвого тонусу, соціального та фінансового рівня. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Робочі моменти будуть досить напружені, але не від складнощів, а від великої кількості відповідальної роботи. Але вам зараз не дуже потрібно перенапружуватись, а краще все виконувати рівно, чітко, згідно графіку і штатного розпису.

Водолій (21.01 – 19.02)

Нове життя, в яке ви нині вступаєте, буде досить наповненим і цікавим, хоч інколи і неочікуваним. У вас досить сміливості та рішучості, щоб йти назустріч новим випробуванням. Та й підтримка у вас є, у тому числі і фінансова.

Риби (20.02 – 20. 03)

Потішать близькі. Саме хтось із родини принесе вам хороші новини і ваше серце розтане і наповниться радістю. До того ж, це можуть бути ще й якісь матеріальні чи майнові здобутки, які гарно вплинуть на ваше життя.