Тароскоп з 2 по 8 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Новий етап в житті обіцяє бути насиченим і цікавим. Втім, ви ще обираєте собі напрям, оскільки ще остаточно не визначилися, до чого ж докласти більше зусиль. У будь-якому разі, орієнтуйтеся на той варіант, де матимете більш розмірене життя. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Робочий тиждень обіцяє гарну творчу роботу разом із цікавими людьми, що призведе до дуже значущих результатів, можливо, аж до виходу на міжнародний рівень. Головне – добре все розпланувати і вірно розподітили усі обов’язки.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Грошовий дощ ще триватиме, але вже і ви перерозподілите грошові потоки і комусь відсиплете від своїх щедрот, тим більше, що вам нині щастить – і вам радісно і натхненно. А в такому стані до вас наче притягують щасливі випадки і сприятливі обставини.

Рак (22.06 – 22.07)

Початок тижня буде спокійним і врівноваженим, хоч може і здатися надто повільним – ви м’яко входите у весну, насолоджуючись процесом – прикрашаєте себе та світ навколо. І стаєте дедалі все привабливішими і активнішими.

Лев (23.07 — 23.08)

Вас може затягти побут і родинні справи, які не даватимуть вам просуватися вперед, поки ви не вирішите їх найкращим чином. І тільки тоді, коли ви врешті досягнете того, що задумали – а це можуть бути грошові питання, у вас нарешті розвидниться.

Діва (24.08 – 22.09)

Насолода матеріальними благами цього тижня буде аж зашкалювати – тут і грошовий потік спостерігається, і щасливе вирішення матеріальних чи майнових питань, і відчуття наповненості щастям. Словом, гарний буде тиждень, наповнений. 

Терези (23.09 – 23.10). 

Може вас покликати дорога, тож цей тиждень проведете або на клунках, або у дорозі, причому, це будуть мандри досить швидкі та насичені враженнями. Головне – потурбуватися про безпеку під час подорожі, тож тримайте гроші і документи при собі.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Відлежатися не вдасться, хоч і дуже хотітиметься. Треба буде вмикати голову і продукувати різноманітні ідеї. І чим більше – тим краще. Але це ще не все, доведеться ще й обирати серед них найпродуктивніші і найперспективніші.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Можете присвятити чимало часу, сил та грошей на підготовку до свят, найтяжче буде робити вибір і довго зависатимете, обираючи краще з кращого. Втім, ви потрапите в ціль і таки зробите правильний вибір, що потішить і вас і близьких. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вам зараз можна позаздрити – життя протікає рівно і спокійно, наповнено і в достатку, ви отримуєте те, що давно собі заслужили чи заробили. Але десь у глибині душі уже народжуються нові плани про те, як покращити досягнення.

Водолій (21.01 – 19.02)

Перша половина тижня буде досить активна – ви весь час кудись спішитимете, щось робитимете, будете висловлювати свої окремішню думку і відстоюватимете свої права та інтереси. Зрештою, вихідні проведете спокійно і ледачо, як той тюлень.

Риби (20.02 – 20. 03)

Трохи спокою вам нині не завадить. Якщо можете, візьміть відпустку і присвятіть час собі. Втім, це може бути лише пара днів, але відпочинок має бути якісним, тож відключіть усі засоби зв’язку і не реагуйте на намагання вас втягнути у працю.