Тароскоп з 9 по 15 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень буде надзвичайно спокійним і навіть повільним, тож не плануйте грандіозних звершень і щільного графіка – все одно нічого не встигнете. А краще заплануйте відпочинок, роздуми, мрії, аналіз, планування.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Трохи удачі та грошей вам не завадить, правда? І цей тиждень буде надзвичайно насичений усім цим, а ще активною діяльністю, зустрічами, роботою, зливою осяяннь та відкриттів, якими всесвіт щедро з вами ділитиметься.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Роботи буде багато, тож намагайтеся правильно розподілити навантаження, щоб не падати з ніг. Щоправда, гроші за все це напруження поки ще десь у дорозі. Втім, ви зараз більше кайфуєте від своїх придумок та процесу, ніж від фінансового результату.

Рак (22.06 – 22.07)

Час ви проведете досить весело, наповните його святами і спілкуванням, але головна тема цього тижня – це вибір. Ви увесь час стоятимете перед проблемою вибору – напрямку, партнера, задоволення, мети, продуктів, вбрання…

Лев (23.07 — 23.08)

Десь на обрії вже маячать привабливі обриси нового життя, нові плани та мрії, які от-от мають набути реального втілення і ви вже це відчуваєте буквально шкірою. А ще активізуються міжнародні зв’язки, ділові чи особисті.

Діва (24.08 – 22.09)

Актуальною стане дорожня тема – ви знову кудись вирушаєте в світи, на пошуки нових вражень чи у відрядження з діловою метою. Але куди б ви не вирушили, подбайте про безпеку, сховайте ретельніше гроші та документи і не ловіть гав.

Терези (23.09 – 23.10). 

Можуть статися важливі переломні моменти, які покажуть усю вашу силу та міць. Здається, прийшов час змін, без яких подальше життя не можливе і ви стоїте на порозі трансформації себе та свого уявлення про цей світ та свою роль у ньому.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Тиждень принесе для вас перемогу, і хай вона ще буде не дуже фінансово успішною, але свої 10 хвилин слави ви отримаєте, і вже від вас залежить, чи скористаєтесь ви цим шансом, щоб перетворити славу на гроші. 

Стрілець (23.11 – 21.12)

Цей час може бути щедрим на спілкування з різними офіційними структурами. Втім, ваші візити та контакти досягають своєї мети і досить швидко. А ще ви можете отримати додаткове фінансування, інвестиції чи хтось просто так грошима поділиться

Козеріг (22.12 – 20.01)

Для вас час дещо уповільниться для того, щоб ви все як слід обмізкували. Адже вам належить прийняти важливі рішення щодо роботи, а це вимагає надзвичайно напруженої роботи мозку, бо треба все добре зважити і підрахувати

Водолій (21.01 – 19.02)

Загалом у вас залишаться позитивні враження, оскільки якоїсь великої напруги не передбачається, у вас буде час на те, щоб набратися сил, заробити грошей,  і навіть, можливо, на невеликий роман чи гарно проведете час із коханою людиною.

Риби (20.02 – 20. 03)

Чудовий спокійний тиждень, коли так не хотітиметься вилазити десь поза домівкою, вибиратися із затишного домашнього гнізда, де вам так добре. В принципі, якщо дозволяють обставини, можна цілком провести цей тиждень вдома і відпочити.