Тароскоп з 16 по 23 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви зараз почуваєтеся дуже сильними і можете впоратися з будь-якими викликами, тож можете здійснити чимало змін. Приміром, посісти якусь високу посаду, чи просто піднятися на вищий щабель у карєрному зростанні.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Щось у вас суцільні дороги – не встигли відпочити після одних мандрів, як уже готуєтеся до інших, причому, примудряєтеся мандрувати, не витрачаючи на це чималі кошти, але отримуєте дуже цінні враження.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зростає впевненість та активність, хочеться переробити чимало роботи, все встигнути: і про роботу подбати, і з друзями зависнути, і родину потішити, і домашніми справами зайнятися. Словом, нині ви – електровіник, що все встигає.

Рак (22.06 – 22.07)

Незважаючи на досить спокійний плин часу, ви можете пережити цілу революцію у свідомості і змінити своє життя. Причому, це може статися зовсім спокійно і якось по-буденному. До того ж, ви самі обиратимете різні варіанти змін.

Лев (23.07 — 23.08)

Тиждень буде надзвичайно повільним і сприятиме зануренню в себе. Вам вкрай важливо буде прислухатися до інтуїції, подивитися на себе і своє життя з іншої точки зору, як слід осмислити все, що з вами відбувається.

Діва (24.08 – 22.09)

Звичайне життя, звичайні турботи: родина, робота, друзі, гроші. Але саме з таких моментів і складається життя, і воно вас цілком задовольняє. Вам не потрібні зараз стреси і потрясіння, ви щасливі тим, що живете помірним і наповненим життям.

Терези (23.09 – 23.10). 

Якщо давно вже замислили щось почати, так почніть це просто зараз! скільки можна жовтки вбирати і готуватися. І повірте, вам досить для початку і тих засобів, що маєте, не очікуйте на те, коли заробите гроші, щоб купити щось краще.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Досягнете намічених цілей уже цього тижня, але за рахунок важкої наполегливої праці. І хоч ви довго вагатиметесь, обираючи куди йти і що робити, але ви неодмінно досягнете успіху, хоч і ціною неймовірних зусиль.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Надзвичайно потужний тиждень почнеться із того, що ви почуватиметесь переможцем, оскільки досягнете якихось неймовірних висот – станете більш відомими і успішними. А кінець тижня потішить вас справжньою сімейною ідилією.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Нині ви забудете про обережність і у запалі будете боротися за справедливість, змагатися із конкурентами, відстоювати свої кордони, словом, всіляко показуватимете усьому світу, що з вами жартувати не можна. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Ви весь час перебуватимете у колективі, вас оточують дуже приємні і натхненні люди. І це сприятиме і вашій плідній роботі, і дуже продуктивному відпочинку. Та і ви самі станете для вашого оточення яскравим промінчиком і центром уваги.

Риби (20.02 – 20. 03)

Початок тижня сприятиме розслабленню, і ви довго і повільно входитимете у робочий стан, якщо, звичайно, не вирішите кинути роботу і зайнятися більш приємними речами. Наприклад, відпочити десь у приємому спокійному місці.