Тароскоп з 23 по 29 березня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви маєте впевненість і стабільність, чітко слідуєте за наміченими цілями, вчасно передбачаєте складнощі і долаєте їх, і навіть вкладаєтесь у терміни і обсяги, чим би не займалися. І вже маєте від цього матеріальні та фінансові дивіденди.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Невелика пауза у житті допоможе краще розібратися у собі, у власних досягненнях та планах на майбутнє, осягнути зроблене, зрозуміти, у чому ваші переваги і хиби, чого хочеться і як можна того досягти. Не забувайте радіти життю – зараз це дуже важливо. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Надзвичайно піднесений тиждень, коли ви маєте нагоду і грошей чимало отримати, і попрацювати творчо і з натхненням, і весело провести час, надихнувши себе та оточуючих на позитивні зрушення у житті.

Рак (22.06 – 22.07)

У вас ніби відкривається ціле вікно можливостей, коли ви стаєте більш гнучкими, відкритими до нових контактів та готові до рішучих кроків і нових вражень. Перед вами – купа нових напрямків, де ви можете себе проявити і досягти успіху.

Лев (23.07 — 23.08)

Для вас це буде спокійний період, коли можна розслабитися, насолодитися тишею, спокоєм, щось осмислити, помріяти, навіть відсвяткувати щось. Настрій зовсім не робочий, хочеться загорнутися у ковдру і притулитися до когось рідного.

Діва (24.08 – 22.09)

Ваш бойовий настрій зараз ладен подолати будь-що. І на відміну від багатьох, вас увесь час тягне на подвиги, хочеться щось робити, якось діяти, протистояти, чогось досягти. І цей тиждень стане періодом таких успіхів і досягнень.

Терези (23.09 – 23.10). 

Подбайте про власний захист на всіх рівнях – і двері зміцніть, і замки змініть, і по вулицях даремно не тиняйтесь, і імунітет зміцнюйте усіма засобами. А ще відстоюйте свою думку і права, переконуйте і відбивайтесь, якщо треба. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Перебувайте в спокої і чистіть кулемет. Зараз ви займаєтесь звичними справами, виконуєте знайому роботу і може навіть здатися, що ви трохи приторможені. Втім, ви готові до будь-чого, а ще у вас з’являється надія на якісь майбутні звершення.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Родина вас тішить і надихає на перемоги, ви відчуваєте надійний тил, захист і сенс життя. Вам є від чого відштовхуватись для того, щоб йти у цей світ, є про кого думати і заради кого долати перепони і здійснювати подвиги.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вас нині рятує творчість і повернення до витоків. Щось нагадуватиме вам про минуле, ви зустрічатиметесь із давніми друзями та знайомими, з ностальгією згадуватимете старі часи, але усе це допоможе вам стартувати у якісь нові проекти та напрямки.

Водолій (21.01 – 19.02)

Надзвичайно напружений тиждень, коли роботи буде чимало, а тут ще й доводиться витрачати сили на те, щоб ліктями розсувати конкурентів і відбиватися від супротивників. На вихідні заховайтеся подалі від усіх і просто виспіться.

Риби (20.02 – 20. 03)

Початок тижня буде заповненим роботою, де ви будете показувати усі свої компетенції. Втім, це ненадовго, бо весна таки дається взнаки, і особисте життя візьме гору,  ви переключитесь на весну, кохання, зітхання і любов.