Тароскоп з 24 по 30 серпня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Піднесений настрій та чудове самопочуття не покидатимуть вас увесь тиждень. Адже і справді є чому порадіти – голова працює чітко і злагоджено, породжуючи нові ідеї, організм здоровий і бадьорий, ще й особисте життя налагоджується.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Професійні справи вимагатимуть вашої пильної уваги, ретельності, дотримання дедлайнів. Можливо, доведеться працювати трохи більше, взяти на себе додаткові зобов’язання, але це вам принесе не тільки навантаження, а гроші та задоволення.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Успішний період триває. І нині фортуна до вас дуже схильна: ось ви уже з’являєтеся на публіці, вас слухають, вам аплодують, можливо навіть ви виступаєте із промовами чи навіть навчальними програмами. Втім, і самим нині варто чомусь повчитися.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви піднімаєтесь все вище і вище, долаючи рівень за рівнем. Так, це не дуже простий процес – просування вгору, але ви знаєте, що напружуватися необхідно і отримаєте задоволення і від подолання себе, і від м’язової та емоційної напруги.

Лев (23.07 — 23.08)

Можна розраховувати на грошовий дощ, щоправда, пролонгований – чи то отримаєте кошти, зароблені в попередні періоди, чи то нинішні виплати розтягнуть на деякий період. Тиждень сприятливий на відпочинок, то може це ви у відпустку зібрались?

Діва (24.08 – 22.09)

Зараз не варто спішити, приймати важливі рішення варто після ретельного обмірковування і прораховування усіх плюсів та мінусів, переваг та небезпек. І це стосується як виробничих справ, так і особистого життя.

Терези (23.09 – 23.10)

Отримаєте вірні знаки про те, що життя ще більше налагоджується, незважаючи на те, що доведеться йти до мети, працюючи ліктями та розштовхуючи бажаючих отримати те ж, на що і ви націлилися. Ну і грошей трохи ще додасться.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Спокійне та гармонійне життя, виявляється, таки існує. І ви в цьому переконаєтесь якраз цього тижня. Почуватиметесь на висоті, як людина, що досягла вершини своїх бажань і може вже насолодитися результатами своїх досягнень. 

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ви уже на порозі нового життя, відбувся якийсь переломний момент, ви прощаєтесь із минулим і вже будуєте плани на майбутнє. І краще, якщо ви це зробите зі своїми близькими чи соратниками – так і веселіше і продуктивніше.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Вам нині не буде коли працювати, бо цілий тиждень будуть суцільні свята – то ви з друзями дитинства і юності зустрічаєтесь, то у вузькому дружньому колі щось відзначаєте, то у велелюдному гамірному товаристві святкуєте. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Першу половину тижня ви відпочиватимете і кайфуватимете просто від безробіття, але з середи-четверга доведеться знову впрягатися у справи і робити це досить швидко, бо потрібно буде досягати певних показників і виконувати плани.

Риби (20.02 – 20. 03)

Можливо, доведеться кудись не дуже далеко від’їхати. Чи то у справах, чи на відпочинок, чи просто захочеться розвіятися. Але і самою подорожжю, і результатами будете задоволені, бо буде вам і комфорт, і навіть заробіток якийсь трапиться.