Тароскоп з 31 серпня по 6 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень принесе великі зміни. І ви можете вирушити туди, куди і не думали йти, приміром, вас занесе у якусь закордонну поїздку чи зв’яже із міжнародними партнерами, і ця співпраця обіцяє стати дуже перспективною.

Тілець (21.04 – 20.05) 

От начебто і спокійний тиждень, але всього вдосталь – і роботи, і спілкування, і гроші тут до вас приходять, причому, у дуже значній кількості. А ви не напружуєтесь, зберігаєте звичний графік, де всьому є місце – і роботі, і задоволенням.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Матимете чимало клопоту і роботи – графік дуже напружений, але варто постаратись, бо зараз ви закладаєте підвалини на майбутнє, створюєте собі і репутацію потрібну, і так звану фінансову подушку. Словом, роботи і грошей буд вдосталь.

Рак (22.06 – 22.07)

Цей тиждень потрапить у перелік найуспішніших періодів цього року. Адже у вас нині є всі шанси стати відомими і успішними – чи то ви займаєте високу посаду, чи про вас дізнаються широкі маси, але почуватиметесь ви на вершині досягнень. 

Лев (23.07 — 23.08)

Нині вас покличе дорога і доведеться кудись мандрувати. Не так, щоб далеко, але ця подорож буде приємною і пізнавальною. На вас очікують теплі зустрічі з друзями, нові знайомства, цікава інформація про здавалось би звичайні речі.

Діва (24.08 – 22.09)

Романтичні настрої зараз ладні заполонити усе ваші думки, і усе ваше єство, схоже на те, що ви пережиаєте гормональну бурю початку стосунків, переповнені почуттями і мріями. І вам уже більше нічого не треба – аби був милий чи мила поряд. 

Терези (23.09 – 23.10)

Зустрічі та посиденьки з друзями та колегами занурять вас у приємні спогади і надихнуть на повернення до якихось колишніх справ, вподобань, занять. Словом, ви раптом згадаєте те, у чому колись були успішні і вирішите повторити це.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Вас нині можна буде назвати щасливчиком, бо ви заввиграшки оминаєте гострі кути, отримуєте подарунки долі, виграєте у суперечках та лотереях. А ще тут до купи і сімейна ідилія, що додаватиме вам сил та наснаги.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Починати щось завжди не просто, бо йти в невідоме страшнувато – раптом бабай вискочить. Але так уже склалося, що без цього ніяк не обійтися, і всі важливі рішення про майбутнє вам доведеться приймати саме цього тижня. І вирушати назустріч бабаю.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Таке враження, що вам причепили потужний двигун – настільки ви багато працюватимете і чимало встигатимете. Основна тема тижня – це вирішення майнових чи матеріальних справ і отримання дороговказів на майбутнє.

Водолій (21.01 – 19.02)

На початку тижня бережіть сили і не вступайте ні з ким у протистояння, щоб швидко не втомитися і не вигоріти. Краще просто і ретельно виконуйте свої щоденні обов’язки, додаючи до цієї рутини трохи задоволень, щоб життя не видавалося нудним і нецікавим.

Риби (20.02 – 20. 03)

Дужесвітлий радісний період, коли ви встигаєте і попрацювати, показавши світу свій надзвичайний професіоналізм, і щось щиро і яскраво відсвяткувати, і повноцінно відпочити, закинувши усі свої справи.