Тароскоп з 7 по 13 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Пошуки істини та свого призначення можуть вас привести до того, що ви вирішите розпочати все спочатку і піти зовсім в іншому напрямку. Втім, цей шлях обіцяє вам досить швидке просування, зростання і взагалі шалений успіх.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Тиждень обіцяє багато радості та любові, причому як у стосунках з друзями, так і у особистому житті. Ваші зустрічі будуть наповненими, змістовними і приємними, а ваші справи легко вирішуються завдяки допомозі ваших приятелів та рідних.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Здається, ви навчилися вже розпоряджатися часом та силами для ефективного функціонування, тож на вас очікує спокійний тиждень з рівномірним розподілом навантаження та відпочинку. А ще неймовірно щаститиме навіть у найменших справах.

Рак (22.06 – 22.07)

Уважно прислухайтеся, що вам цього тижня підказуватиме голова та власна інтуїція. Можуть бути досить скраві інсайти та ідеї, що незабаром принесуть вам успіх. Умійте тільки почути той тихий голос підсвідомості і майте сміливість втілити ці ідеї.

Лев (23.07 — 23.08)

Енергії у вас нині просто море! Напевне, відпочили добре? Тож ви готові і гори звернути, і океан приборкати, і працювати з ранку до ночі, і взагалі без вихідних. З таким настроєм ви легко долаєте перепони і досягаєте намічених цілей.

Діва (24.08 – 22.09)

Не спішіть втілювати ті кардинальні зміни, що ви задумали. Так, ви йдете правильним шляхом, але збавте темпи і потурбуйтесь про себе і про безпеку. І аж тоді можете вирушати. А загалом, тиждень буде для вас радісним, світлим і сонячним.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви наче у тумані перебуваєте – немає чітких прагнень, цілей, все старе вже набридло, а щодо нового, то невідомо, куди йти. Тому, зрештою, визначайтеся, чого справді хочеться і намічайте туди дорогу, включно з датами, графіками та дедлайнами.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Робота займатиме усі ваші думки. І це робота колективна: то ви влаштовуєте мозкові штурми, то разом щось витворяєте, то раптом граєтеся у конкуренцію і починаєте доводити колегам, що саме ви найкращі. Зрештою, це вас робить сильнішими.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Хай у вас нині не так багато грошей, як ви собі напланували. І, можливо, їх вистачить тільки-тільки покрити необхідні витрати. Але вам зараз просто необхідно дати трохи радості та задоволення вашій родині, тому обов’язково виділіть кошти і на це.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Зараз дуже добре вирішувати усі фінансові справи, тим більше, що нині до вас приходять гарні гроші, тож можна вміло ними розпорядитися. Особливо рекомендується вкладати у навчання, у дітей, і у творчість.

Водолій (21.01 – 19.02)

Ваше щире серце цього тижня відкриється ще більше і буде готове до нових почуттів. Ви готові щедро ділитеся усім, що у вас є з рідними та близькими, і люди відповідають вам тим же. Отже, цього тижня готуйтеся не лише віддавати, але й отримувати.

Риби (20.02 – 20. 03)

На початку тижня ви перебуватимете у якомусь приємному очікуванні, а потім… А потім на вас навалюється якась шалена радість, ви у колі рідних та друзів святкуєте щось надзвичайно приємне і шалене. Словом, зі святом!