Тароскоп з 14 по 20 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Весь тиждень ви перебуватимете ніби у підвішеному стані і у якомусь очікуванні. Але вам не варто хвилюватися – всі питання вирішуються на вашу користь, просто справді потрібно трохи почекати, а вже потім святкувати завершення справ. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Незважаючи на те, що весь час у роботі, цього тижня у вас нарешті здійснюються давні бажання, на які ви вже і не розраховували. Приміром, це може бути запрошення у далеку цікаву подорож чи співробітництво з міжнародними партнерами. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

У вас зараз чимало нових планів і напрямків, і ви просто розгубилися у світлі їх заманливого блиску і не можете зосередитись на чомусь конкретному. І тут потрібно включити розум і чітко сформулювати чого ви насправді хочете і що вам це дасть.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви зараз дуже активні і просто випромінюєте шалену силу і безліч талантів. Робота вам приносить радість, особливо колективна, де усім потрібно додавати потроху свого таланту і в результаті виходить щось грандіозне і неймовірне. 

Лев (23.07 — 23.08)

Хай ваша щедра рука не обідніє ніколи! Бо нині ви схильні ділитися усим, що у вас є, із тими, хто цього дуже потребує. Це є ваш свідомий вибір і правильне рішення, яке принесе вам не тільки моральне задоволення, але й цілком конкретне матеріальне.

Діва (24.08 – 22.09)

Зараз у вас мізки працюють – будь здоров! Особливо щодо того, як заробити грошей, бо з цим напрямком може бути дещо складно і вам доведеться досить чітко розподіляти усі ваші витрати та прибутки. Втім, вам вистачить і на життя, і на святкування.

Терези (23.09 – 23.10)

У вас триває щасливий і безтурботний період, коли ви можете займатися тим, чим хочеться, відпочивати і чудово проводити час у колі рідних та друзів. Це і справді вдалий період, коли фортуна вам усміхається і ви можете керувати долею.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Все ближча перспектива якогось переміщення – від веселої родинної подорожі до переїзду, який може змінити все ваше життя. А цього тижня ваші мандри можуть стати пробною поїздкою у ті місця, де ви хотіли би опинитися. Або де вам захочеться залишитись.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Здається, спілкування цього тижня буде аж забагато – це і якісь виробничі наради, і конференції, і родинні свята, і різні зустрічі з друзями та колегами. Під кінець тижня вам захочеться подалі втекти від людей і забутися в тиші і спокої.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Прийшов час активних дій. у вас не буде ні хвилини відпочинку – увесь час у напруженні та зосередженості, ви нині маєте показати себе з найкращого боку. Тож не ховайте усі свої знання, вміння та амбіції, виносьте їх на люди і радо демонструйте.

Водолій (21.01 – 19.02)

Хай вас не вводять в оману ті спокій, тиша і легка ностальгія, що пануватимуть на початку тижня. Насправді, вони готують вас до шаленого прориву та успіху, які прийдуть на цих м’яких розслаблених лапках.

Риби (20.02 – 20. 03)

Все, за що би ви не бралися цього тижня, робіть швидко, довго не роздумуючи, бо прийшов час швидких рішень і миттєвих дій. І це стосуватиметься як виробничих справ, так і амурних, тож можете легко вступати як в протистояння, так і в стосунки.