Тароскоп з 21 по 27 вересня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Перша половина тижня у вас може бути досить розслабленою, ви чимало відпочиваєте, нікуди не поспішаєте, маєте час на себе та роздуми. А от після середи з’являється драйв, напруга, вам хочеться відчути свою силу і навіть когось чи щось побороти.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Перемога вам дається не дуже просто – ви сміливо заявляєте про власні амбіції, але не отримуєте миттєвого результату. Доведеться трохи почекати, щоб підтяглися певні люди та сформувалися певні обставини, що сприяють вашій перемозі.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Поліпшення очікується по всім фронтам, бо ви піднімаєтесь на вищу сходинку і опиняєтесь там, де і не очікували бути. Більше того – приходять гроші та нові можливості їх отримувати. І це можуть бути як разові виплати, так і постійний потік.

Рак (22.06 – 22.07)

Нині можете розраховувати на щедрі подарунки від прихильників, друзів та клієнтів. Втім, це не просто з неба сиплеться, а це результат вашої планомірної і тривалої роботи, і вдячність за ваші ідеї та вашу працю.

Лев (23.07 — 23.08)

Тиждень буде емоційно забарвленим – ваше особисте життя вирує і надає вам нові приводи радіти життю. Можливо, у вас починається новий роман чи зміцнюються ваші стосунки із давніми партнерами. Але ваша привабливість нині значно посилюється.

Діва (24.08 – 22.09)

Спокій та врівноваженість нині вам не завадять. І це незважаючи на те, що приводів до шаленої радості у вас нині будет чимало. Але не стрибайте до стелі і спокійно сприймайте усі свої перемоги та досягнення – і тоді у вас їх буде набагато більше.

Терези (23.09 – 23.10)

Дуже світлий і радісний тиждень, сповнений приємних родинних подій, зустрічей з позитивними людьми і відпочинку у колі друзів. Ви нині не перенапружуєтесь, до вас приходять гарні гості, а разом з ними – геніальні ідеї.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На ваші плечі може упасти підготовка до якогось велелюдного заходу, свята, що потрібно буде провести на найвищому рівні. І ви, окрім радісного передчуття, матимете ще й нагоду як слід прокачати свої організаторські здібності. 

Стрілець (23.11 – 21.12)

Інколи на самому початку нової діяльності так буває – ви прийняли рішення, але нічого не відбувається. І вам трохи дивно, і ви не можете рушити з місця. Бо насправді ви сумніваєтесь у правильності обраного шляху. А ви точно впевнені, що йдете туди, куди треба?

Козеріг (22.12 – 20.01)

Не залишайте справ напризволяще, не дозволяйте життю протікати абияк. Зараз потрібно чітко структурувати свій графік, визначити цілі і напрямки і досить жорстко взятися за себе, і навіть примушувати до дій і до тяжкої праці.

Водолій (21.01 – 19.02)

Незважаючи на те, що ви нібито усім задоволені, ваше життя вже має певну структуру і ніщо не передбачає якихось сюрпризів та змін, нині ви можете розраховувати на те, що колесо фортуни розвернеться у ваш бік і вам варто очікувати на покращення.

Риби (20.02 – 20. 03)

Зверніть особливу увагу на цей тиждень, адже саме зараз вирішується ваша доля у професійній діяльності. І ви думаєте, куди піти – чи повернутися до чогось давнього і зручного, чи прийняти виклик, піти у незвідані світи і пізнати щось нове.