Тароскоп з 7 по 13 грудня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Тиждень буде переломним, бо почнеться новий етап у житті, яке вже не буде колишнім. Бо з шаленою швидкістю вриваються нові можливості, нові обов’язки, нові люди, що змітають все старе і дають вам змогу відчути себе оновленими і неймовірними.

Тілець (21.04 – 20.05) 

Ваші професійні якості нині будуть дуже високо оцінені і ви сподіваєтесь на те, що і добре винагороджені. Адже дуже прикро не поїхати на бал, особливо, якщо ви на це заслуговуєте. Зрештою, можете самі собі подарувати щось у якості нагороди.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Розпочинається творчий період, коли вам хочеться перетворити цей світ на щось неймовірно прекрасне. І ви згадуєте свої давні таланти, вчитеся чомусь новому і починаєте прикрашати дійсність так, як самі собі придумали.

Рак (22.06 – 22.07)

Ви зараз можете для інших стати добрими порадниками, натхненниками і вчителями. Втім, навчальний процес вимагає від вас не стільки натхнення, скільки традиційних підходів, системності та правильного розрахунку. 

Лев (23.07 — 23.08)

Ви значно оновлюєте свої знання, розширюєте горизонти сприйняття, починаєте навіть думати по-новому і усвідомлювати ті помилки, що раніше робили. І це означає, що ви вже готові розчистити простір для нової реальності.

Діва (24.08 – 22.09)

Ви завершуєте черговий цикл чи черговий проект, аж тут у двері вже щосили грюкають нові можливості. І прийти вони можуть десь з-за кордону. Тобто можете отримати нові пропозиції від міжнародних інституцій чи приватних осіб.

Терези (23.09 – 23.10)

Ваші творчі ідеї вимагають швидкої реалізації. Роздумувати нема коли – вчора ви щойно щось придумали, а сьогодні вже маєте негайно приступити до втілення. Добре, що поряд є люди, які допомагають вам і з ідеями, і з реалізацією.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

В ваших силах перетворити цей напружений робочий тиждень у розмірений і гармонійний, сповнений чудовими моментами. Бо працювати – це не лише важко трудитись і заганяти себе, а ще й знаходити задоволення у праці та відпочинку.

Стрілець (23.11 – 21.12)

А може вам краще весь цей тиждень виділити для відновлення сил? Бо щось надто ви напружені останнім часом. Знайдіть якесь тихе та усамітнене місце, щоб повністю зануритися в тишу. Кілька днів такого спокою мають вас перезавантажити. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Не зважаючи на різні застережувальні знаки та побоювання оточення, ви раптом можете таки вирішити розпочати нове життя. І вже вирушити досліджувати околиці на предмет нових можливостей та випробувань.

Водолій (21.01 – 19.02)

Можете відчути певні обмеження та перепони, але не все так погано, як вам здаватиметься на перший погляд. Вам зараз дуже потрібно знайти вихід з глухого кута і прийняти важливе рішення, яке дещо лякає своєю сміливістю. 

Риби (20.02 – 20.03)

Настрій буде святковим і піднесеним, а причиною тому – чудові люди, що вас оточують і не дають сумувати. Вони ладні для вас і небо до вас прихилити, і останнє віддати, і канкан танцювати, аби тільки вам було добре.