Тароскоп з 28 грудня по 3 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Настає тиждень роздумів. Ви втомилися від роботи і вже не можете бурхливо реагувати на все, що відбувається у вашій діяльності, все настільки набридло, що ці кілька вихідних вам просто необхідні для того, щоб перевести подих. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Романтика може накрити вас з головою. Ваше серце відкрите для почуттів і готове до того, щоб у ньому оселилась любов, яка може статися зовсім несподівано. Або ж ваші колишні почуття можуть раптом вибухнути з новою потужною силою. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Здається, що свята не для вас, ви продовжуте тяжко і напружено працювати, намагаючись вкластися у графік і завершити все заплановане до визначеного терміну. Навіть новорічні свята нічим не вирізнятимуться від звичайних робочих буднів. 

Рак (22.06 – 22.07)

Тиждень буде вдалим для фінансових справ, гроші продовжують на вас сипатись і тішити вас своєю кількістю. І це можуть бути і надходження від бізнесу, чи повернення боргів, чи подарунки від рідних та близьких.

Лев (23.07 — 23.08)

Ви дуже ретельно ставитеся до питання грошей та подарунків, завжди странно обдаровуєте інших, тож цього тижня вже можете і собі розраховувати на подарунки. Бо усі ваші близькі можуть раптом зібратися і здивувати вас сюрпризом. 

Діва (24.08 – 22.09)

Ви можете побачити картину, що не зовсім відповідає дійсності, але вам дуже хочеться перебувати у цій ілюзії і уявляти себе у якомусь вигаданому казковому світі. Якщо вам принесе це задоволення, то насолоджуйтесь, головне – не надто глибоко туди занурюватись. 

Терези (23.09 – 23.10)

Дуже врівноважений тиждень, який не надто відрізнятиметься з низки інших. Ви якось не надто прагнете, щоб усі ці дні запам’яталися, тому особливо і не закуповуєтесь харчами, і не готуєте на тиждень наперед. Словом, ведете себе спокійно та цивілізовано.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Цього тижня обставини складаються дуже вдало. Настільки, що можна говорити про те, що удача зараз на вашому боці, і оскільки постійно вам усміхається, то просто уже крила починають виростати. Тож навіть в лотерею можна ризикнути зіграти.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Новорічний тиждень підніме вам настрій та загальний тонус, адже ви почуваєтесь переможцями, яким усе вдається. І свята усі пройдуть доволі бурхливо, за участю чималої кількості людей, із піднесенням та веселощами. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Разом з новим роком у вас почнеться нове життя, бо те, що ви замислили може розпочатися вже,хоч ви до цього будете не надто готовими. Втім, можливо вам і потрібні такі різкі зміни, щоб ви раптом не передумали. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Ваша щедрість зараз просто не має меж. Мало того, що всі родичі отримали від вас шикарні подарунки, так ви ще й обдаровуєте людей вам мало знайомих, а то й зовсім не знайомих, виявляючи благодійність та турбуючись про малозабезпечених.

Риби (20.02 – 20.03)

Можете вже дещо попустити віжки і розслабитися. І цей тиждень буде для вас не бурхливим та веселим, а більш спокійним. Вас надзвичайно тішить перспектива нарешті виспатися, погуляти, побути з родиною.