Тароскоп з 4 по 10 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Якесь суцільне свято намічається, коли ви зовсім поринаєте у щасливе небуття і кайфуете у товаристві близьких по крові та духу людей цілий тиждень, а може й більше. І вам би хотілось, щоби цей щасливий час тривав цілу вічність. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Нарешті прийшов час наведення ладу: у голові, помешканні, стосунках. І навіть якщо вам ніколи було прибрати до нового року, то зараз у вас якраз обставини складаються так, що у вас є і час, і натхнення для того, щоб викинути зайве.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Зовсім несподівано можуть трапитися любовні пригоди. І це буде настільки вражаюче, що ви ладні повірити у дива, адже може виявитися, що таки існують ідеальні партнери, які вас розуміють і готові терпіти усі ваші вибрики.

Рак (22.06 – 22.07)

Свята дозволяють вам зануритися у ностальгію і побути трохи дитиною. Можливо, ви відвідаєте батьків чи родичів, передивитеся старі фото, які наштовхнуть вас на спогади і ви захочете відтворити щось із свого минулого. Ну хоч сніжинки на вікна повирізати. 

Лев (23.07 — 23.08)

З настанням нового року у вас цілком вірогідно може початися відлік нового життя, хоч ви навіть і не збиралися щось змінювати, і вас все більш-менш влаштовувало. Але варто завжди бути готовими і до закінченню старого, і до початку нового.

Діва (24.08 – 22.09)

Думи мої, думи… Щось тягне вас на філософські роздуми про те, що як ви сюди потрапили і що вас очікує попереду. Словом, ви готуєтесь ретельно до життя у новому році, щось загадуєте, щось аналізуєте і плануєте.

Терези (23.09 – 23.10)

Ви стоїте на порозі нових звершень і нового життя. І хай ви туди вступаєте без особливої підготовки і навіть не продумавши деякі речі, але для вас зараз головне – зробити той перший крок, а там уже озирнутися і діяти згідно обставин. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

На вас очікує приємний процес отримання та розподілу грошей, який дозволяє вам почуватися впевнено і отримувати кайф і від шопінгу, і від подарунків, якими ви тішите своїх близьких. Тільки не всі одразу витрачайте, бо хто його знає, як там далі буде.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Вам є чим пишатися, ваші попередні здобутки вражають, тож ви маєте повне право відсвяткувати не лише усі ці різдвяно-новорічно свята, але й відзначити своє кар’єрне зростання і перемоги на виробничому фронті. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Поки інші святкують, ви боретеся за своє місце під сонцем, відстоюєте свої позиції. З одного боку, це не дає вам розслабитись і відпочити, а з іншого – змушує перебувати у тонусі і бути готовими до будь-яких складнощів. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Звідусіль надходять все нові і нові пропозиції, і по роботі, і по відпочинку, і по якимось спільним проектам від старих друзів та нових знайомих. Ви зараз дуже затребувані, і як фахівець, і як надійний друг, на якого можна завжди покластися.

Риби (20.02 – 20.03)

Поки там нагорі вирішують, чи відпочивати нам, чи працювати, ви вирішуєте все ж трудитися. Бо і функції ваші ніхто за вас не виконає, та й гроші заробляти треба. Тож тиждень буде більше робочим, хоч і відпочинок теж буде.