Тароскоп з 11 по 17 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Нарешті почалася стабільна та стала робота, бо вам уже набридло смикатися – то ви у поїздках, то трохи роботи, то безпробудний відпочинок… І ви навіть радієте роботі, хоч її кількість може вам не надто сподобатись, бо накопичилось її чимало. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Час тягтиметься якось занадто довго. Ви б і раді його підігнати, але не все залежить від вашого бажання. Тому не залишається нічого кращого, як уповільнюватися і більше розслаблятися, ніж напружуватися. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

На вас очікують нові творчі злети. Ну може і не злети, але те, що тиждень буде творчим і від того дуже приємним – то є факт. Ви занурюєтесь у приємну атмосферу, коли створюєте щось нове і насолоджуєтесь і процесом, і результатом.

Рак (22.06 – 22.07)

Можете розраховувати і на чималі виплати, і на гарні замовлення та аванси. Словом, гроші цього тижня вас просто переслідуватимуть і створюватимуть чудову атмосферу наповненості та задоволення, адже ви зможете собі багато чого дозволити. 

Лев (23.07 — 23.08)

Боротьба за місце під сонцем триває. І вам доведеться відстоювати і свою думку, і своє бачення, і навіть право на власні помилки. Бо хтось раптом вирішить, що має право вирішувати за вас, що для вас правильно, а що – ні. 

Діва (24.08 – 22.09)

З новими силами та новими ідеями ви вступили у цей рік. І це тиждень покаже, що ваша голова вже очистилась від зайвого і тепер вже до неї приходять блискучі думки. А ви настільки відпочили, що здатні дуже потужно стартувати.

Терези (23.09 – 23.10)

Почуваєтесь на сьомому небі, так наче виграли в лотерею, чи здійснилася ваша найзаповітніша мрія. Ви довго йшли до цього і ось нарешті вже можете з повним правом почивати на лаврах і тішити самолюбство.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Цього тижня будете вирішувати різні фінансові та майнові справи, питання, що стосується вашого дому та всього, що з цим пов’язане. Приміром, можуть виникнути потреба у ремонті, купівлі чи продажу землі, будинку чи іншої нерухомості.

Стрілець (23.11 – 21.12)

А до вас все подарунки надходять, хоч наче їх період уже і завершується. Втім, це можуть бути і несподівані бонуси, премії, нагороди. Словом, все те, на що ви давно вже заслуговуєте, і ось уже нарешті прийшов час все це отримати.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Життя видається таким прекрасним, бо ви вже спокійно видихаєте напругу цих свят, можете собі дозволити більш-менш вільний і спокійний графік, без особливих дедлайнів та навантажень. Може це і є щастя?

Водолій (21.01 – 19.02)

Спокійно посидіти не вдасться, бо на вас очікують дороги, мандри і всілякі переміщення, сповнені новими враженнями та знайомствами з цікавими людьми. І ви спраглі до цих нових вражень, бо надто довго просиділи на одному місці.

Риби (20.02 – 20.03)

Час краще провести традиційно, у колі родини, адже свята ще тривають і вони – чудовий привід і зібратися разом, і минуле згадати, і традиції підтримати, і нові звичаї започаткувати. Тож зараз головне згадати старе і передати це молодим.