Тароскоп з 18 по 24 січня від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Вам зараз хочеться більше відпочивати. Якось не дуже тягне на виробничі подвиги, бо чомусь вони не надто високо цінуються і заохочуються. От ви вже не рвете на грудях сорочку, дещо заспокоїлись, і більше себе бережете. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Буде нагода впасти у сплячку, як той ведмідь, і на деякий час зовсім нічого не робити, нікуди не виходити і мало з ким спілкуватися. Комусь це може видатися цілою проблемою, а ви будете прекрасно почуватися.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Творчі пориви супроводжуватимуть вас цілий тиждень. Вам дуже хочеться творити і витворяти, вигадуючи все нові і нові форми прояву себе як творчої особистості. І це може стосуватися буквально всього – від приготування їжі до створення картин.

Рак (22.06 – 22.07)

Веселі друзі цього тижня будуть поруч і ви збиратиметесь на якісь спільну зустрічі, тусовки, вечірки і досить цікаво проводитимете час разом. Складається враження, що вам уже не потрібна самотність, час виходити в люди. 

Лев (23.07 — 23.08)

У вас все ще тривають сімейні зустрічі, свята, застілля та інші прояви любові до вашого роду, друзів та близьких. Також принагідно можуть трапитися приємні зміни у вашій родині – чи то хтось збереться одружуватись чи інше поповнення родини.

Діва (24.08 – 22.09)

Актуальною буде групова робота, адже зараз вам потрібно зібрати зусилля та думки багатьох людей, творчо їх опрацювати і видати якийсь новий продукт. Тому цього тижня збирайте навколо себе найсвітліші голови і починайте спільно працювати. 

Терези (23.09 – 23.10)

Регламентована работа, виявляється, теж може бути в радість, особливо, коли вас тривалий час носило зі сторони в сторону і вам було непросто пристосуватися до нових обставин. А нині ви вже призвичаїлися і поступово входите у звичний ритм. 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Ви можете дещо засумувати за святом, від того, що надто вже все навколо стане звичним і нудним. Але ж у ваших силах змінити це, і можна додати елементи новаторства та творчості у все, чим ви займаєтесь.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Час уже наводити лад. І у житті, і у домі, і у роботі. І ви уже розбираєте увесь новорічний декор, вичищаєте дім від залишків свята і продовжуєте жити звичним регламентованим життям, без усіх цих авралів.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Можна уже і викладатися на повну, беручи на себе підвищені зобов’язання. І у вас не викликає спротиву той факт, що хтось завантажить нас на повну. Бо ви отримуєте від цього задоволення, ви навіть самі можете просити про додаткові доручення чи обов’язки. 

Водолій (21.01 – 19.02)

Тиждень буде багатим на приємні та результативні зустрічі з давніми знайомими, коли можна не лише погомоніти про життя, а ще й домовитися про подальшу співпрацю та уже більш змістовні контакти та навіть контракти. 

Риби (20.02 – 20.03)

Підвищується ваша працездатність, ви вже можете більше встигати, більше працювати, і це значним чином змінює ваш статус на роботі. Не виключено, що вам можуть запропонувати підвищення чи навіть очолити певний окремий напрямок.