Тароскоп з 22 по 28 лютого від Ольги Соломки

Овен (21.03 – 20.04)

Ви і раді б бігти попереду паротяга, але певні обставини та люди не пускать вас. І доведеться змиритися і дещо уповільнити рух, підлаштувавшись під інших. Втім, це не надовго, далі вже буде вільніше і веселіше. 

Тілець (21.04 – 20.05) 

Незрозуміло звідки у вас беруться сили. Чи то з першими теплими сонячними променями, чи то з появою якоїсь перепони, яку вам конче потрібно подолати і ви, зібравши всю свою мужність та лють, кидаєтесь на амбразуру. 

Близнюки (21.05 – 21.06)

Життя набуває нових яскравих фарб, вам вдається усе, за що б ви не бралися, а особливо тішитимуть свіжі грошові надходження, які будуть набагато більшим, ніж ви очікували. І це для вас буде справжнім проривом

Рак (22.06 – 22.07)

У вас будуть всі підстави написати про цей тиждень цілий роман, бо він буде наповнений пристрастями, емоціями, любов’ю та пригодами, коли ви обираєте між обов’язком і почуттями, між коханням і спокоєм. 

Лев (23.07 — 23.08)

Ваша робота чи якийсь проект нині досягли певного апогею і вже можна підбивати підсумки, рахувати прибутки і тішитися результатами. І усвідомлювати, де ви схибили, а як рішення були надзвичайно вдалими. 

Діва (24.08 – 22.09)

Місця під сонцем вистачить усім, але дехто цього не розуміє і намагається вас посунути, щоб розташуватися якомога зручніше. Тож і доводиться вам посувати цих занадто нахабних осіб і пояснювати “почому в Одесі рубероїд”…

Терези (23.09 – 23.10)

Ви ніби у якомусь очікуванні кращих часів, завмерли, вкрай зменшивши активність і взагалі пересування, скоротивши витрати і радіючи кожній зекономленій копійці. Головне, щоб цей період аскези не затягнувся надовго 

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Головна тема останніх днів – любов та пристрасть. І, схоже, що ця тема не полишає вас і досі, і ви насолоджуєтесь різними аспектами особистого життя, а цього тижня вже і до освідчень та пропозицій можете дозріти. 

Стрілець (23.11 – 21.12)

Ви відчуваєте потяг до якихось творчих занять, до мистецтва, захочеться самим створити щось геніальне, а ще відвідати якісь мистецькі заходи, вистави, помилуватися художніми витворами інших митців. 

Козеріг (22.12 – 20.01)

Не кращий тиждень для того, щоб ловити гав і довіряти будь-кому, бо збільшується ймовірність стати жертвою шахрайства. Причому, шахраї можуть бути настільки підступними, що ви не одразу і помітите “всю красу гри”.

Водолій (21.01 – 19.02)

Фінансова ситуація вирівнюється, ви знаходите потрібні вам кошти. Чи то якийсь могутній покровитель і спонсор з’являється, чи то ви вигідно продаєте щось велике і непотрібне, але за це отримуєте хороші гроші. 

Риби (20.02 – 20.03)

Настає ніби якась пауза, і складається враження, що закінчився якийсь внутрішній заряд, що рухав вас вперед. І тепер потрібно взяти тайм-аут для того, щоб накопичити енергії для подальшого просування.