Тароскоп на 24-30 травня від Ольги Соломки

Овен

Ви залагоджуєте усі справи, що стосуються вашої нерухомості, відвідуєте чимало офіційних закладів та різних бюрократичних інстанцій, вирішуючи паперові та майнові проблеми.

Телець

Дуже приємний і спокійний тиждень, сприятливий для відпочинку, як індивідуального, так і сімейного. Навіть якщо вам доводиться працювати, то це буде дуже помірне навантаження і ви цілком можете встигнути відпочити.

Близнюки 

Покращується комунікація з людьми, ви починаєте більше спілкуватися з оточенням, щось разом вигадувати, творчо працювати у колективі, створювати нові ідеї, розробляти концепції і це буде надзвичайно продуктивно.

Рак

Відбувається руйнація усіх попередніх планів і ви уже не розумієте, що відбувається, і що з усім цим робити. Крім того, у вас можуть силою чи хитрістю забрати щось важливе.

Лев

Пануватиме дещо сумний настрій, так ніби від якоїсь втрати. Загальний життєвий тонус знижується, ви живете на понижених обертах, рефлексуєте і осмислюєте втрачене.

Діва

Ніби отримуєте дуже потужний заряд, який вас змушує рухатися дуже швидко і продуктивно. Фортуна цього тижня на вашому боці і що би ви не замислили, все це досить швидко і легко здійснюється.

Терези

Можливі кардинальні зміни у житті, і якщо ви вели досить вільний спосіб життя, то велика ймовірність обійняти якусь високу посаду, що вимагатиме від вас дисципліни, відповідальності та дотримання субординації.

Скорпіон

Ніби нізвідки приходять гроші, але насправді ви їх давно заробили і заслужили, просто вони дещо запізнилися. А зараз ви отримуєте те, що вам колись завинили. причому, кошти можуть приходити мало не щодня.

Стрілець 

Ваш ясний розум та чіткий розрахунок призводять до перспективних контактів з дуже впливовими людьми, від яких багато що залежить, у тому числі ваше майбутнє. Скористайтеся цими знайомствами для свого просування.

Козеріг 

Настає певна пауза, життя немов завмирає, і ви разом з ним. Рішення, які потрібно прийняти настільки важливі, що ви не можете нічим займатися, окрім того, як цілими днями обмірковувати і зважувати.

Водолій

В емоційному житті можете переживати справжні каруселі – то у вас все супер, і здається, що ви – найщасливіша людина на світі, то ви падаєте на самісіньке дно і весь світ здається немилим.

Риби

Весь час ви присвячуєте вирішенню виробничих проблем. Але, крім складнощів, на вас ще очікують і успіхи у цій сфері, просто усі ці робочі питання займають всю вашу увагу і у вас більше ні на що не залишається часу.