Тароскоп на 14-20 червня від Ольги Соломки

Овен

Буде привід замислитися над сенсом життя і над тим, чи варто вам і далі рухатися у тому ж напрямі, а чи слід вирушити туди, куди вас кличе серце. Послухайте свою інтуїцію, придивіться до знаків, що вам посилає всесвіт.

Телець

Який би у вас не був сердитий та рішучий настрій, все ж варто дотримуватися правил та законів і не перегинати палицю. Цього тижня слід керуватися встановленими нормами і залишатися консервативними, аби не вскочити у халепу. 

Близнюки 

Навіть якщо ви і не збираєтеся нічого святкувати, все одно можете потрапити на якусь невелику вечірку за участю вашого найближчого оточення, і це буде дуже приємна несподіванка. А подарують вам надію на досягнення однієї омріяної цілі.

Рак

У вас зараз дуже багато різної фізичної роботи накопичилось, яку ви маєте терміново зробити, але водночас ви і різними інтелектуальними вправами маєте займаєтесь, тож все буде досить гармонійно – багато праці і руками, і головою. 

Лев

Підставляйте руки і кишені для подарунків та грошей. І хоч якихось особливих приводів для них не буде, але вам зараз надзвичайно щаститиме на різні моральні та матеріальні заохочення, тож насолоджуйтесь процесом.

Діва

Хтось намагається пробудити в вас почуття провини, і ви вже самі себе заганяєте у цей нересурсний стан, ночами не спите і переживаєте, чи так ви зробили, чи схибили. Найкраще послати подалі усіх тих, хто вас у чомусь звинувачує. 

Терези

Наближається дуже радісний для вас період, коли ви в оточені друзів та соратників відзначаєте якусь важливу віху вашого життя. Можливо, щось робите вперше чи змінюєте свій статус. І цілий тиждень пройде під цим радісним настроєм.

Скорпіон

Цього тижня слід бути дуже обережними, особливо якщо ви наважуєтесь на якийсь дуже важливий крок, бо велика вірогідність під впливом емоцій зробити щось не дуже раціональне, і потім шкодувати про здійснене.

Стрілець 

Можете вже готуватися до початку нового життєвого періоду, який стосуватиметься вашого особистого життя. Бо любов може настільки раптово нагрянути, що доведеться змінювати усе своє життя.

Козеріг 

Це буде дуже робочий тиждень, бо робота робиться, гроші платяться. І це майже все, що можна сказати про цей тиждень. Втім, хіба це не прекрасно, коли у вас є чим зайнятися, і за це ви отримуєте винагороду.

Водолій

Фінансові питання вимагають якнайшвидшого вирішення. Але ви, здається, зараз дуже далекі від конкретного вирішення проблем, ширяєте десь думкою, перебуваєте у мріях та ілюзіях і не хочете повертатися на грішну землю. 

Риби

Колективний розум нині буде набагато ефективнішим за самотні осяяння. Особливо у питаннях бізнесу, коли вам знадобляться погляди з різних боків на хвилюючі питання. Тож запрошуйте колег чи близьких на мозкові штурми та наради.