Прогноз на липень від Ольги Соломки

Овен

Загальний. Відбувається стрімке поліпшення по багатьом вашим життєвим напрямкам. Настрій покращується, зростає впевненість у собі та авторитет серед колег та керівництва, а ще збільшуються доходи та ймовірність кар’єрного зростання. 

Робота. Маєте усі шанси отримати підвищення і мати вже і більше відповідальності, і більше грошей за свою працю. Втім, зараз у вас можуть бути ще й деякі ідеї, що спрямовані на додатковий заробіток.

Любов. Місяць буде настільки вдалим, що ви навіть встигнете відпочити з вашими коханими, чи з родиною, насолодитися усіма перевагами літа та романтичними вечорами та ночами. І все це буде надзвичайно захопливо та збуджуюче. 

Телець

Загальний. В усіх значеннях це буде щасливий сонячний місяць, коли і діяльність буде ненапружена, і родина – в повному порядку, і любов цього всесвіту на собі відчуваєте – і від певної людини, і від того, що все відбувається найкращим для вас чином.

Робота. Ваша трудова діяльність нині більше схожа на свято – веселе, дружнє, з цікавими конкурсами та вільним графіком. Буде багато спілкування, приємних контактів, колективних заходів та корпоративних тусівок.

Любов. Ви немов притягуєте до себе любов і у липні можете розраховувати на підвищену увагу своїх прихильників, як давніх знайомців, так і нових. Більше того – ви матимете освідчення і цілком конкретні пропозиції.

Близнюки 

Загальний. Напруги і роботи вам вистачатиме – доведеться цілий місяць трудитися, причому, майже без вихідних, бо ви склали собі такий щільний графік, навантаживши себе досхочу, щоб зайвий раз не розслаблятися. 

Робота. Ви берете на себе додаткові навантаження,  відповідальність і будуєте своє трудове життя у відповідності із новими обов’язками. Тут дуже знадобляться навички з менеджменту, таймінгу та делегування повноважень.

Любов. Може початися романтична історія, навіть якщо ви вже на собі поставили хрест. А тут раптом з’являються інтерес, почуття, переживання, зітхання, словом самий-самий початок почуттів, на які ви зовсім не не очікували. 

Рак

Загальний. Липень для вас буде в цілому позитивним, бо і справи просуваються, і питання вирішуються, і гроші приходять, та й ви почуваєтесь цілком бодрячком – здатними на створення і втілення цікавих задумів та проектів.

Робота не надто просуватиметься, все таки даватиметься взнаки літо, але ви не надто переймаєтесь, і самі не проти трохи більше відпочити, розслабитися і взагалі перечекати у затінку цей не надто активний період.

Любов. Настає час вибору і ви маєте вирішити, куди далі рухатися у вашому особистому житті – чи залишатися у старих стосунках, чи наважуватися на нові, чи взагалі віддати перевагу усвідомленій самотності, бо вам ніхто вже не потрібен.

Лев

Загальний. Це має бути весело і завзято, бо липень для вас буде більше схожим на одне велике свято середини літа, коли ви частіше зустрічаєтесь із друзями, щось весь час святкуєте і взагалі гарно проводите час і вдень, і вночі.

Робота. Доходи нині у вас будуть надзвичайно високими, адже ви заздалегідь потурбувалися про те, щоб вони росли, а може навіть і стали пасивними. Тож попередні інвестиції вже спрацювали, і ви пожинаєте плоди своїх зусиль.

Любов. Ви не надто чемно і скромно себе поводите, але інколи можна і бісиків пустити, і не зважати на правила чи умовності, особливо, коли справа стосується кохання. Головне, не надто захопитися і не перетворити все життя на потурання примхам.

Діва

Загальний. Хоч зовні ваше життя видається цілком успішним, вам настільки набридло робити одне й те саме, що навіть літо не втішає. Але на кардинальні зміни ви ще не готові. Тому залишаєтесь у тіні і розробляєте план втечі від буденності.

Робота. Не варто розраховувати на якісь карколомні кар’єрні злети. Нині ви чітко виконуєте свою роботу і не хочете робити жодних зайвих рухів, бо вам здається, що багато в чому ваша праця вас влаштовує.

Любов. Ваші стосунки стабільні, і це одна з переваг вашого життя. В принципі, вас все влаштовує, ви довіряєте партнеру, як самим собі, оточені увагою та любов’ю. І, здається, це мало не один-єдиний життєвий сектор, яким ви задоволені.

Терези

Загальний. Ви не дуже перенапружуєтесь, життя схоже на чіткий графік з традиційним чергуванням напруги та відпочинку, чітко розміреними датами зустрічей та звичними справами. Словом, все йде за планом та розрахунком.

Робота. Вас можуть підвищити, чи підняти ваш авторитет та значимість у очах інших співробітників і це для вас буде приємною несподіванкою. Але як би вас не хвалили, ви не станете більше напружуватись, бо знаєте собі ціну. 

Любов. Різноманітні зустрічі, на які буде для вас багатим липень, інколи можуть мати романтичне продовження. І у вас буде змога і змістовно проводити час, і обирати собі гідного партнера чи партнерку.

Скорпіон

Загальний. У вас нині підвищений тонус, і від того збільшується працездатність, з’являється бажання жити і творити, ви можете легко загорітися новою ідеєю і почати одразу її втілювати, навіть як слід не підготувавшись.

Робота. Отримаєте ,винагороду за свою працю, і це можуть бути і гроші, і якісь звання, нагороди того. Втім, привітання та кошти можуть прийти навіть з анонімних джерел. Головне, що вони будуть, і в дуже значних кількостях.

Любов. Ви б і не проти щось змінити у особистому житті, і навіть уже поглядаєте у бік нових можливостей, але поки сил для змін недостатньо. І ви можете помріяти, щось спланувати, підготувати, так би мовити, надійну платформу на майбутнє.

Стрілець 

Загальний. Це буде місяць надій та сподівань, які манять вас своєю чарівністю, обнадіюють, додають сил на те, щоб якось рухатися. Ви готові повірити у нездійсненне, уявити як все відбуватиметься і йти туди, куди вам вказує путь ваша щаслива зірка.

Робота. Кар’єра може різко піти вгору. Навіть попри те, що ви нічого для цього не робитимете, можете отримати цікаві пропозиції – якщо не очолити якийсь новий напрямок, так почати його розвивати, додатково заробляючи славу та гроші.

Любов. Перед вами відкриваються нові можливості влаштувати своє особисте життя. І претендентів чи претенденток буде чимало, вам залишається тільки визначитися із тим, хто ж вам насправді найбільше подобається.

Козеріг 

Загальний. Незважаючи на літній період, вам нині доводиться працювати. Втім, це не буде надто вже тяжка праця, просто регулярні навантаження. Зате ви можете потішитися, що у вас є чим займатися, та й гроші які-не-які платять. 

Робота. Хоч липень ви і будете працювати, але якихось особливих подій не відбувається, та й грошей великих ви не заробите. Звичайно, вистачатиме на найнеобхідніші статті витрат – і то вже добре. 

Любов. Ваше особисте життя буде схоже на якесь свято – і вас радісно, і люди щасливі, і настрій в усіх навколо пречудовий. І це тільки через те, що у вас в цьому плані – все в порядку. Словом, будете щасливі, і заряджатимете усіх навколо. 

Водолій

Загальний. Місяць, сповнений клопотами, турботами і навіть протистоянням. Вам доводиться відстоювати свої думки, права, кордони та сперечатися із тими, хто раптом вирішить, що краще знає, чого вам потрібно. 

Робота. Можете зіткнутися з гострою критикою і досить різкими висловлюваннями на вашу адресу, можливо, керівництву щось не дуже подобається у вашій роботі і ви почуєте все, що про вас думають.  Варто прислухатись і зробити вірні висновки.

Любов. Цього місяця вам буде не до любові та всіляких романтичних тем. Думки зосереджені на іншому, та й обставини складаються так, що краще вам зайнятися іншими питаннями, ніж розпорошуватися на кілька напрямків.

Риби

Загальний. Відбувається неабияке прискорення, ви ніби тривалий час стояли на місці, а зараз вас уже ніщо не стримує і ви можете рухатися вперед, виступаючи по усім фронтам. І найголовніше – не випадок чи обставини, а саме ви керуєте процесами. 

Робота. Дуже ймовірні зміни у роботі, причому пов’язані із пересуванням. Вам можуть запропонувати змінити місце роботи, включно зі зміною місцем проживання, або ви почнете співпрацювати з організаціями з-за кордону.

Любов. Спостерігається не надто спокійна ситуація, ви можете наважитися саме у липні розірвати стосунки, чи навпаки, вирушити назустріч своєму щастю і переїхати ближче до свого кохання чи родини, словом, рухаєтесь у якомусь напрямку.