Тароскоп на 5-11 липня від Ольги Соломки

Овен

Ви можете потрапити у давні та вже призабуті місця, де вам колись було добре, зустріти там своїх друзів та родичів, провести час у спогадах та навіть запланувати собі якийсь новий проект, пов’язаний із цим місцем і цими людьми. 

Телець

Якось несподівано виникають питання справедливості, та з усім, що пов’язано з нею, приміром, можуть стати важливими різні юридичні аспекти, співпраця з правоохоронними органами чи знадобиться допомога адвоката. 

Близнюки 

Перебуватимете в спокої та очікуванні, можливо в роздумах про сенс життя чи подальших своїх діях. В будь-якому випадку, вам зараз потрібна ця пауза для того, щоб заспокоїтися, зібратися з думками і прийняти правильне рішення.

Рак

Веселий час настає. І це буде щось феєричне – свято, друзі, радісні обійми, розваги. Головне, що у вас будуть гроші на це, та ще на багато усіляких витребеньок, без яких, в принципі, можна обійтися, але з ними – веселіше.

Лев

Вирішуються дуже важливі питання і вам потрібно обрати, чи варто вам вирушати у заплановану поїздку, чи все ж доцільніше буде поки пересидіти цей непевний час і дочекатися більш слушного моменту для пересування.

Діва

Ви нарешті досягаєте своєї мети. Причому дуже легко та спокійно, без надриву та докладання супер-зусиль. І далі собі йдете у запланованому напрямку і у довільному темпі, щасливі та наповнені любов’ю.

Терези

Якийсь невиразний сум пануватиме у вашому житті. Ви можете поки що не усвідомлювати, що відбувається, і чому ви так непевно почуваєтесь. Можливо, вам набрид уже той спосіб життя, що ви ведете, але ви не готові до змін.

Скорпіон

Фінансова яма, у яку ви нині можете потрапити, потребуватиме не якихось тимчасових рішень, а дуже грунтовного підходу, зміни всієї системи уявлень про те, як приходять і куди діваються ваші гроші.

Стрілець 

Щасливий та неочікуваний сюрприз вас очікує на любовному фронті. Фортуна обіцяє здійснення мрій та сподівань по повній програмі – це може бути зустріч з коханою людиною, неочікуване побачення чи навіть пропозиція руки та серця.

Козеріг 

Бувають періоди, коли здається, що все налаштоване проти вас, руйнується те, що ви тривалий час будували. Саме такий стан у вас буде цього тижня. Втім, може і варто зруйнувати щось старе заради нового?

Водолій

Питання браку фінансів можуть поставити під сумнів деякі ваші плани та мрії. Тут є над чим замислитися, адже ви власними руками створили таку ситуацію, що у вас з певною регулярністю виникають такі проблеми. 

Риби

Вам цього тижня буде над чим подумати і що обмізкувати, адже попереду у вас – важливі події, і від того, якою буде попередня підготовка, багато що залежить. Тож відведіть собі окремий час і місце для активної розумової діяльності.