Тароскоп на 19-25 липня від Ольги Соломки

Овен

Це дуже активний тиждень, у вас ніби з’являється нове дихання, виростають крила і ви ладні підкорювати нові вершини і ставити нові рекорди. Це ідеальний період для започаткування нових проектів. 

Телець

Весь тиждень вас діставатиме якась колотнеча, потрібно буде весь час бути напоготові, відбивати атаки, словом і ділом доводити свою силу та вправність, змагатися з іншими, і це тоді, коли хочеться просто відпочити. 

Близнюки 

Фінансові та майнові ваші справи йдуть вгору, ви нарешті вирішуєте свої старі проблеми у цьому напрямку, і отримаєте небувалий прилив сил та притік грошей. Зрештою, почуваєтесь заможно і щасливо.

Рак

Ви отримуєте новий імпульс, який надихає вас на нові звершення, і в голову приходять нові ідеї, і ви вже залюбки розплановуєте собі нове життя, враховуючи усе те, що собі намріяли. 

Лев

Кажуть, що безвихідних ситуацій не буває, але вам здаватиметься, що ви потрапили саме у безвихідь. Адже кожен крок може вас заводити у глухий кут, і що би ви не вчинили – результат вам не подобатиметься.

Діва

Цього тижня ви ніби оновлюєтесь для нового життя, нової роботи, посади. Ваш професіоналізм виділяють і зараз великі шанси отримати високу посаду, можливо навіть десь у державному управлінні.

Терези

Невимовний сум може опанувати вами, і ви самі не розумієте, що відбувається і чому це ви таке відчуваєте. Але зайвий раз вам навіть рухатись не хочеться, а є бажання десь заховатись і навіть поплакати. Ну шо ж, буває і таке…

Скорпіон

Стабільний та рівний тиждень, коли ви тихо тішитеся тому, що у вас все так добре налаштоване, без особливих сплесків та падінь, графіка дотримуєтесь, все встигаєте – і себе в тонусі тримати, і про рідних піклуватися, і працювати.

Стрілець 

Відчувається загальне піднесення. На противагу від попередніх тижнів, цей буде вирізнятися високими швидкостями, бо і ви дуже активні та продуктивні, і все навколо вас несеться з неймовірним прискоренням

Козеріг 

Цей тиждень буде перехідним, ви ніби закінчуєте свої старі справи, завершуєте проекти і вирушаєте кудись в незвідані далі, радісно біжите туди, куди і самі ще не знаєте, назустріч новим пригодам, викликам та випробуванням.

Водолій

Роботи буде ну дуже багато, але може виявитися, що вона вся неоплачувана чи малооплачувана, словом, вас можуть “кинути” і не заплатити за досить великий шмат тяжкої праці. І це буде дуже образливо…

Риби

Схоже на затишшя перед бурею, коли ніби зовні все заспокоюється, але всередині щось бурлить та нутрує. І вам потрібно більше бувати на самоті, щоб краще зрозуміти, що з вами відбувається.