Тароскоп на 9-15 серпня від Ольги Соломки

Овен

Ви знову перебуваєте у центрі протистояння, боретесь за справедливість – за все хороше, проти всього поганого. І, треба віддати вам належне – таки перемагаєте у цій вічній боротьбі добра проти зла.

Телець

Застосовуйте логіку та розумний підхід, і до вас цього тижня прийдуть просто геніальні усвідомлення, які можуть покласти початок цікавим проектам. І не ховайте свої ідеї, висловлюйте їх, діліться і намагайтесь тут же втілити.

Близнюки 

Нові контакти приносять вам не лише задоволення від спілкування, а ще й вигоду. Це можуть бути перспективні перемовини з потенційними роботодавцями, клієнтами чи інвесторами, які обіцяють хороше фінансування.

Рак

Вам надзвичайно щастить, особливо у тих справах, що стосуються грошей, які цього тижня вам можуть давати просто так, без засторог та навіть прохання з вашого боку. Інколи трапляються такі меценати та благодійники.

Лев

Можуть розпочатися проблеми з фінансуванням, або у вас просто банально закінчаться гроші у найнесподіваніший і дуже відповідальний момент. Звичайно, такі випадки краще передбачити, але не завжди це вдається.

Діва

Не всі пропозиції, які надходитимуть цього тижня, однаково корисні та перспективні. За деякими можуть ховатися навіть злочинні наміри. Вас ніби перевірятимуть та заманюватимуть у пастку, пропонуючи золоті гори.

Терези

Нині можете собі дозволити все чи майже все. Будь-які ваші фантазії, які можна купити за гроші, цього тижня можуть реалізуватися, адже ви матимете у своєму розпорядження чималі гроші, які витрачаєте на власні забаганки.

Скорпіон

Ви завершуєте якийсь важливий і тривалий проект, досягаєте своєї мети і нарешті ви можете спокійно видихнути – проблеми та складності залишилися позаду і час відсвяткувати свою перемогу, зібравши усіх причетних.

Стрілець 

Відбувається зростання вашого потенціалу, збільшються ваші можливості, ви вже відчули смак стабільності і тепер можете потроху рухатися далі, чомусь навчатися, пізнавати нове і прагнути до якихось нових висот.

Козеріг 

Будьте особливо уважними, спілкуючись з жінками, оскільки цього тижня можуть бути складності у контактах аж до скандалів та розірвання стосунків. Втім, з деякими особинами і поскандалити не гріх.

Водолій

Якісь обставини змушують вас ховатися від життя, яке несе розчарування та руйнування ваших планів. І ви обираєте тактику страуса, який уникає проблем і ховає голову в пісок, аби не вирішувати складні життєві завдання.

Риби

Із неймовірним ентузіазмом та натхненням ви розпочинаєте нове життя, несетесь назустріч кожному новому дню, не розбираючи дороги. Так ніби ви тривалий час були затиснуті, а тепер у вас за спиною виросли крила.