Тароскоп на 16-22 серпня від Ольги Соломки

Овен

Справи сердечні у вас нині не надто успішно складаються. Можете на рівному місці дійти до з’ясування стосунків, до сварок і навіть розриву стосунків. І ви цей тиждень проведете у роздумах, на самоті, аналізуючи, чому так склалося.

Телець

У вас в голові народжуються цікаві задумки, і вони будуть настільки революційні та прогресивні, що здатні багато чого змінити. Але ви поки не хочете їх показувати нікому, зберігаєте все у таємниці, щоб все як слід підготувати, а вже потім вистрілити. 

Близнюки 

Це буде досить успішний період, особливо на тлі попередніх складнощів. Ви нарешті  починаєте активно рухатися, досягаєте того, чого хотіли, і заживаєте слави успішної та надзвичайно фартової людини, хоча за везінням ховається просто дуже багато роботи. 

Рак

Можуть початися складнощі з грошима, причому, такі значні, що ви будете дуже перейматися тим питанням. Та й ви на цьому тлі почуватиметесь надзвичайно виснаженими, бо часу та уваги на вирішення цих питань відводите аж занадто.

Лев

Попереду боротьба з уявним ворогом, з якимись чудернацькими вітряками, які ви самі собі вигадали. І сил на ці всі змагання у вас піде чимало. До того ж, ви злитиметесь і на весь світ, і на себе самих. І це теж відбиратиме сили.

Діва

У вас дуже серйозні наміри та плани на цей тиждень. Ви дуже зібрані та цілеспрямовані, у голові складається чітка картина того, що ви маєте реалізувати – і вам справді вдається зробити все те з максимальним ефектом.

Терези

Якщо ви відведете цей тиждень для відпочинку, то це буде просто неймовірно вдалий період, коли ви зможете присвятити час собі, власному здоров’ю, розслабленню, наповнитися приємними емоціями та гарними враженнями.

Скорпіон

Комусь потрібно і працювати, навіть влітку, коли всі відпочивають, і, схоже, що цього тижня це будете саме ви. Але у вас зберігається чудовий робочий настрій, натхнення та бажання щось таки зробити корисного для цього світу.

Стрілець 

Зовсім несподівано можуть з’явитися нові ідеї та напрямки. До того ви собі спокійно рухалися в межах своїх цілей та повноважень, як раптом якась зустріч чи озаріння змушують вас переглянути свої погляди та плани, і вирушити мало не в протилежному напрямку.

Козеріг 

Складається враження, що ви зараз почуваєтеся як у пастці, не можете знайти вихід зі складної ситуації. І від цього будете не спати ночами, обмірковуючи вихід і пережовуючи всі ці свої проблеми. Можливо, вам потрібно подивитися на ситуацію під іншим кутом?

Водолій

Один із надзвичайно щасливих періодів, коли ви тільки відпочиваєте і насолоджуєтесь літом, теплом, сонцем, спілкуванням з близькими, фінансовим благополуччям, так би мовити, усіма аспектами цього неймовірного життя. 

Риби

Матимете змогу значно поповнити свої статки – як грошові, так і матеріальні. Можливо, ви дуже заморочуєтесь із різними консерваціями чи іншими запасами на зиму. А можливо, тримаєте якусь грошову компенсацію, яку потрібно буде кудись інвестувати.