Прогноз на вересень 2021 року від Ольги Соломки

Прогноз для України на вересень 

Суспільство. Поки що настрій у людей здебільшого поблажливий та спокійний, може навіть дещо сонний, бо триває ще літнє тепло, хочеться продовжити цей спокійний і врівноважений стан, тому всі займаються власними справами і готуються до зими. 

Політика. Виникають питання фінансування, у тому числі проблеми наповнення та формування бюджету, то політики якраз будуть цим опікуватися. Можуть виникнути якісь нові податки, правила, закони, які покликані збільшити потік грошей.

Економіка. Головні процеси життєдіяльності країни можуть уповільнюватися, грошей стає менше, все частіше вмикається друкарський верстат. Тим більше, що фінансова допомога міжнародних організацій теж призупиняється.

Овен

Загалом дуже активний місяць, коли у вас ніби прокидається друге дихання – хочеться і любити, і працювати, і керувати, і брати себе “на слабо”, ще й навчитися чомусь цікавому не завадило б. Зрештою, ви впораєтесь з усім цим дуже легко. 

Кар’єра йде вгору – ви отримуєте більше навантаження, але й більше відповідальності і кращу посаду, зростає ваша експертність та авторитет. Зрештою, ви самі на себе берете більше обов’язків, тож керівництву не залишається нічого іншого, як підвищити вас.

Ваші стосунки потроху розвиваються, міцніють, поглиблюються, про вас дбають, за вас переживають і всіляко піклуються. Та й ви відповідаєте взаємністю, тож можна вважати, що ви почуваєетеся щасливими у особистому житті. 

Телець

Настрій у вас буде якийсь меланхолійний і місцями ностальгійний, ви багато про що думаєте, зокрема і про те, чи є якісь переваги у вашому нинішньому способі житті, чи варто було б дещо змінити, щоб почуватися ще краще. 

Деякі робочі моменти змушують вас все частіше замислюватися про те, що непогано було б зробити важливий вибір і вирішити, чи продовжувати давні проекти чи піти деінде, податися світ за очі. І питання грошей тут буде не найважливішим аргументом.

Відбувається якась пауза, ви ніби виставили зовсім інші пріоритети, куди не входить ваше особисте життя, і займаєтеся зовсім іншими справами. А любов і все, що з нею пов’язано засунули у довгу шухляду, мовляв, колись і до неї справи дійдуть.

Близнюки

Це не дуже активний місяць, ви більше схиляєтесь до відпочинку, повільно входячи у осінь, збираючи сили ля хорошого старту, який запланували собі на більш пізній період. А зараз ви просто готуєте себе до активного життя.

Ви зараз не дуже продуктивні, та й поки що немає особливої потреби рвати жили і здійснювати трудові подвиги. Тож прибережіть себе на потім, а зараз – розраховуйте навантаження і виконуйте все за графіком. Із позитивних моментів – зростає ймовірність отримати досить значні кошти.

Ймовірні нові стосунки, втім, це може бути початок роману з добре відомою вам людиною, на яку ви подивитесь зовсім іншими очима. Або ви раптом вирішите поекспериментувати і закохати в себе якусь визначну особистість.

Рак

Від вересня ви можете почати життя спочатку, причому настільки, що змінюється все – робота, вподобання, оточення, любовні стосунки, може у декого навіть країна проживання. Головне – визначити собі цілі і впевнено до них просуватися.

Велика ймовірність зміни не лише місця роботи, але й напрямку – ви можете зайнятися зовсім вам раніше не цікавими речами. Але з грошима буде все чудово –  вони до вас надходять, навіть якщо раніше ви стикалися з якимись фінансовими проблемами.

Матимете чимало нових спокусливих пропозицій – вами захоплюються, освідчуються, запрошують на побачення. Словом, ви зараз настільки привабливі та спокусливі, що матимете цілий фан-клуб і за вашу увагу мало не битимуться. 

Лев

Нині потрібно бути дуже обережними, до всього прислухатися і придивлятися, а не бігти вперед попереду паровоза, бо час від часу оточуючі, близькі та колеги можуть демонструвати свої не надто позитивні сторони, і це на вас погано впливатиме. 

Колеги та керівництво можуть за вашими спинами вести якісь підкилимні ігри, домовлятися, про щось недоговорювати та навіть брехати в очі, тому не рекомендується вірити на слово, та й взагалі всі виробничі нюанси ретельно перевіряти.

Ваші близькі та охані зараз можуть бути не надто щирими, щось замовчувати, щось недоговорювати. Звичайно, це не привід впадати в паранойю і влаштовувати стеження. Можливо, причина цього саме в вас, у вашій ймовірній реакції на слова коханих. 

Діва

Дуже успішний місяць, коли на вас валиться удача чи не в усіх сферах життя. Втім, те, що комусь може видаватися сліпою фортуною, насправді є цілеспрямованим рухом до перемоги, де розрахований кожен крок.

Активна діяльність стосуватиметься різних відповідальних справ, коли вам потрібно вмикати голову, аналізувати дані, розробляти концепції, приймати рішення, від яких залежить мало не життя ваше та інших людей. І вам за це дуже добре платитимуть.

Ви будете дуже сміливими та наполегливими у досягненні своїх особистих цілей, приміром, завоювати чиєсь неприступне серце. І вам це врешті-решт вдасться, бо ви не лише сунете напролом, але й вигадуєте досить оригінальні підходи. 

Терези

Вересень пройде під знаком вибору – ви весь час будете зважувати та порівнювати, аналізувати та обирати, це стосуватиметься і робочих моментів, і особистих, навіть щодо захоплень ви зараз не впевнені, тому і будете схильні їх змінювати. 

Ваша авторитет не викликає сумнівів, вашій експертній думці довіряють, віддають належне великому досвіду. От тільки у вас закрадається сумнів – чи варто продовжувати трудитися у тому ж напрямку і колективі чи варто пошукати щось набагато перспективніше. 

Нині ви собі можете дозволити обирати ідеальну кандидатуру на роль вашого партнера чи партнерки. Звичайно, це буде досить непросто, бо ви і самі до пуття не знаєте, що вам потрібно, до того ж ви вмикаєте логіку там, де потрібно активізувати емоції.

Скорпіон

Буде відчуття щастя та наповненості, бо у деяких життєвих напрямках вам таки щаститиме, найкраще вдаватимуться справи у діловій та особистій сфері. А от щодо грошей, то потрібно буде ще попрацювати з деякими навичками, набратися знань та досвіду.

На робочому місці щаститиме, можливо, вас помітять та підвищать, можливо, виграєте у конкурсі на займану посаду. Втім, для декого щастя буде в тому, що залишать працювати тоді як інших нещадно скорочуватимуть.

Зміцнюються родинні та любовні зв’язки, і вам залишається тільки порадіти тому, як у вашому житті все гармонійно влаштовано. Але не треба забувати про те, що над стосунками постійно потрібно працювати, щоб не було приводу сумувати.  

Стрілець

Здавалося б, цілком звичайний місяць, коли ваше життя триває за заданим сценарієм: робочі проблеми, сімейні справи, трохи відпочинку і навіть є місце для подвигу. Із особливостей – трохи більше грошей, які ви з радістю відкладете на відпочинок. 

Роботи буде чимало, особливо у порівнянні з більш-менш спокійними літніми місяцями, але особливих авралів та проблем не передбачається, все як і завжди – ви працюєте, вам платять, і обидві сторони цілком задоволені і собою, і виробничим процесом. 

Особисте щастя потребуватиме деяких зусиль – вам доведеться боротися за своє право бути разом з коханою людиною. Можливо, доведеться долати якісь бюркратичні перепони чи ліктями відштовхувати суперників чи суперниць. 

Козеріг

Якщо у цьому місяці і будуть якісь зміни, то вони стосуватимуться вашої діяльності, в цілому ж все залишається на своїх місцях – родина тішить, гроші та добробут примножуються. А роботу можна і змінити, якщо щось не влаштовує.

Гостро постає питання необхідності змінити роботу або й цілий напрямок діяльності. Вас можуть вже не влаштовувати результати, але ви все ще намагається якось це поліпшити, тоді як потрібно все змінювати радикально, руйнувати до підвалин і будувати все з нуля. 

Вам дуже затишно та спокійно у ваших стосунках, відчуваєте тихе щастя, без отих усіх пристрастей та сплесків, вас все влаштовує, бо розумієте справжнє значення вислову “живуть душа в душу”, адже з вами якраз зараз все це і відбувається. 

Водолій

Буде чимало неясних моментів, коли ви не розумієте, що відбувається і що із цим усім робити. Ви ніби перебуваєте у підвішеному стані, без ясного бачення перспектив. Одне тішить – грошей поки у вас буде надмірно і ви можете зробити запас на майбутнє, хай навіть і тумане.

Схоже, що на роботі поки ніхто достеменно не знає, що відбувається. Вас спантеличать якимись двозначними і суперечливими твердженнями, ніхто ясно не висловлюється, тож ви змушені теж грати в цю таємничість і очікувати прояснень.

Стосунки, особливо довготривалі та законні, зараз переживають розквіт, ви відчуваєте все те, що й на початку знайомства, немов повернулися у минуле. Скористайтеся цією нагодою для того, щоб знову відчути це щастя і надихнутися.

Риби

Ви перебуваєте у тонусі, так ніби перше вересневе похолодання бадьорить вас і спонукає до активності. Ви берете участь у всьому цікавому, виявляєте завзяття, надихаєтесь прикладами інших і сміливо йдете вперед.

Вам доводиться проходити якісь професійні випробування, ліцензування, складати іспити, словом, доводити профпридатність чи певним чином змагатися з колегами за звання кращого у своїй професії, а може і вступати у конкурентну боротьбу з суперниками. 

Ви кохаєте і кохані і це робить вас щасливими, вересень – чудовий місяць для вашого особистого життя, коли почуття розквітають та зміцнюються, ви час від часу влаштовуєте зустрічі та побачення, які наповнені ніжністю та чудовими враженнями.