Прогноз на жовтень

Загальні тенденції на жовтень

Овен

Головна тема цього місяця – створення нових ідей і нових смислів в житті, нових концепцій і підходів. Ви можете одним махом переглянути всі свої колишні переконання і створити собі нове життя, повне нових смислів.

Телець

Цей місяць ви, як ніколи, відчуваєте дружнє плече поруч, навколо вас буде багато людей, які близькі вам по духу. А тих, хто далекі, ви до себе близько не підпускаєте. Може в цьому і криється ваш нинішній успіх?

Близнюки

Місяць обіцяє вам спокій і навіть відпочинок, ви ще не дуже навантнажуєте себе, хоча є вже перші ознаки того, що ось-ось настане досить напружений час, коли турбот буде сила-силенна.

Рак

Зараз ви легко здійснюєте всі свої задумки, буквально немов за помахом чарівної палички збувається те, над чим ви давно працювали. Та й інші люди вам в цьому допомагають, причому, навіть якщо ви про це не просите.

Лев

Щось невловимо змінюється у вашому житті, але зміни приходять дуже потроху, дозовано, так щоб ви встигли до них звикнути. Це буде стосуватися багатьох сфер у вашому житті. Наприклад, отримаєте нове коло спілкування.

Діва

В цілому цей місяць буде дуже завзятим, ви сповнені ідей і планів, багато працюєте, але й про відпочинок не забуваєте, причому, він може бути дуже активним і змістовним, а не оце бездумне колупання в інтернеті.

Терези

Дуже динамічний місяць передбачається, з активною роботою, численними зустрічами, натхненними виступами, різними викликами, з якими ви легко справляєтеся, ще й інших надихаєте на подвиги.

Скорпіон

Все буде досить передбачувано, втім, як це і триває з року в рік – трохи роботи, трохи захоплень, ходите тим ж дорогами, заходите в ті ж магазини, зустрічаєтеся з одними і тими ж людьми. Так і триватиме, поки ви не зрозумієте, що це нудно і потрібно щось змінювати.

Стрілець

Будьте зараз гранично зібрані і творчо налаштовані, віддавайте перевагу не автоматичним і майже бездумним діям, а свідомим, зваженим і ретельно запланованим рішенням.

Козеріг

Жовтень обіцяє стати яскравим і незабутнім, ви будете переживати сильні емоції, проявляти сміливість і рішучість, йти назустріч викликам, брати участь в боротьбі або змаганнях, і зрештою, перемагатимете.

Водолій

Дуже вдалий місяць в плані фінансів і самореалізації, а також емоційно надзвичайно яскравий. Ви весь час перебуваєте в піднесеному настрої, щасливі і задоволені всім, що відбувається з вами і навколо.

Риби

В цілому місяць буде насиченим. Знайдеться місце і час для зустрічей, переговорів, консультацій, в живому вигляді і онлайн. Навіть у вільний час ви будете дуже багато комунікувати з людьми – приятелями і рідними.

Кар’єра на жовтень

Овен

Відмінний результат у вас виходить на виході, тож ви можете зараз пишатися і своїми кар’єрними успіхами, і фінансовими результатами, але не забувайте ставити собі весь час планку вище і прагнути до неї.

Телець

Не рекомендується діяти поодинці, зараз краще спертися на професіоналізм і підтримку колег і однодумців, відчути допомогу близьких людей. Радьтеся з експертами, створюйте потужні спільні проекти.

Близнюки

Нормований робочий день, дозовані навантаження, обід і відпочинок – за розкладом… Можливо, саме про це мріє багато хто, але зараз це все – ваша доля. Звичайно, вам такий графік здається нудним, але насолоджуйтеся поки не настали напружені дні.

Рак

Це буде дуже активний робочий період, коли вдається зробити дуже багато. Особливо зверніть увагу на давні проекти і занедбані справи, які в першій половині місяця добре було б відродити і завершити.

Лев

В роботі з’являються нові перспективи, люди, ідеї, підходи, навіть може бути новий підхід до фінансування, зміна способу отримання грошей. Загалом, все потроху змінюється, може бути ви навіть зважитеся змінити місце роботи.

Діва

Ваша діяльність буде більше схожою на свято, ніж на тяжку працю, вам зараз потрібно буде дуже багато радитися, комунікувати з колегами і це будуть не нудні засідання, а веселе і неформальне обговорення нагальних питань.

Терези

Хоч роботи буде і багато, але вона буде для вас такою радісною і натхненною, що ви майже не помічаєте її інтенсивності. До того ж, ви зможете зараз піднімати полки в атаку, а людей – на трудові подвиги.

Скорпіон

Вам здається, що помірний робочий графік – це саме те, що вам зараз потрібно. Ви все встигаєте, не надто перенапружуєтеся, поки не намагаєтеся стрибнути вище голови, тому що на даному етапі вам це не потрібно.

Стрілець

Ваша діяльність в жовтні буде строго регламентованою, і якщо ви звикли до спонтанності, то саме час навчитися підкорятися, діяти строго за графіком і регламентом, знати свої повноваження, права та обов’язки.

Козеріг

Ви зараз настільки в хорошій формі, що в змозі зайняти дуже високий пост. І нехай вам буде нелегко, до того ж доведеться за нього поборотися, тим радісніше буде перемога і більше задоволення, адже ви змогли подолати всі перешкоди.

Водолій

Робота буде більше схожа на свято, ніж на подолання труднощів. Колеги також підтримують ваш позитивний настрій і готовність перетворити сірі будні на веселе свято, от ви і будете проводити робочі дні на такій піднесеній ноті.

Риби

На роботі ви постійно щось доводите, напружуючи голос і мізки, підбираючи аргументи. І не завжди ваші думки та ідеї будуть правильно зрозумілі, тому просіть зворотний зв’язок і уточнюйте, як були сприйняті ваші слова.

Фінанси на жовтень

Овен

Дохід зараз у вас хороший, в принципі, багато хто до нього йдуть мало не все життя, тож вам є чим пишатися. Але завжди знайдеться та мета, до якої хочеться прагнути – так намалюйте собі нову фінансовий стелю.

Телець

Ви маєте достатній запас міцності, щоб пережити будь-які складності. І в цьому місяці у вас буде можливість поповнити свої запаси кругленькою сумою, тож цю зиму цілком можете пережити без особливих фінансових проблем.

Близнюки

Не зайвим зараз буде звернути увагу на питання благодійності і поділитися з тими, хто потребує підтримки. Виділіть певний відсоток коштів, які ви готові жертвувати, подаруйте нужденним – і вам все це повернеться з надлишком.

Рак

Гроші поступово надходять, це будуть не дуже великі суми, зате вони регулярні і мають тенденцію зростати. І в цьому місяці добре було б їх витратити на щось миле і затишне, для дому та утеплення.

Лев

Підвищується ваш статус, в тому числі і фінансовий. І ви вже можете собі дозволити набагато більше ,ніж зазвичай: кращу їжу, брендові речі, цікаві розваги і зовсім інший рівень спілкування.

Діва

Зараз не дуже успішний фінансовий період, але тим не менш, кошти до вас приходять. Просто ви якось не дуже активно переймаєтеся збільшенням своїх грошових потоків. Займіться цим цілеспрямовано, і ви швидко побачите результат.

Терези

Найкраще, що ви зараз можете зробити зі своїми фінансами – це не чіпати їх взагалі, скільки б їх не було, і як би вам не хотілося хоч трохи витратити, і які б ви собі аргументи не висували.

Скорпіон

Вкрай потрібно буде докласти зусиль для того, щоб захистити свої статки, в тому числі і фінансові, наприклад, купити новий сейф, змінити замки, застрахувати нерухомість. Загалом, зробити те, що збереже вам активи.

Стрілець

В принципі з фінансами все добре, але в цьому місяці всі ваші гроші можуть піти на якісь сімейні свята. У вас настільки розіграється фантазія, настільки виростуть апетити, що ви можете легко спусити всі гроші.

Козеріг

Від того вибору, який ви повинні зробити в цьому місяці, залежить і ваше фінансове благополуччя. Чи вистачить у вас сміливості прийняти виклик і зірвати великий куш, чи вас влаштує тихе, спокійне і скроме життя?

Водолій

Прихід фінансів буде досить щедрим, причому, це можуть бути гроші з різних джерел – і бізнес приносить дохід, і родичі підкинуть, і прихильники постараються, і навіть зовсім незнайомі люди раптом можуть захотіти вас фінансово підтримати.

Риби

Вам всього вистачає і навіть з лишком, можна собі спокійно насолоджуватися різними матеріальними благами і кайфувати від того, що засіки та комори забиті і фінансами, і всяким іншим добром.

Любов на жовтень

Овен

Від вас залежить, чи будете ви зараз успішні в своєму особистому житті. Якщо пустити все на самоплив і дозволити все відбуватися само собою – нічого не буде. Загалом, беріть владу в руки і дійте першими.

Телець

Велика ймовірність піддатися на звабливі розпови і повірити в золоті гори, які вам обіцяють. Але зараз вам краще судити не за словами, а за вчинками, хоч і невеликим, але все ж конкретними кроками.

Близнюки

Ви не впевнені в тому, що ваш нинішній партнер – саме та людина, яка вам потрібна. І зараз вам дуже потрібна пауза у відносинах для того, щоб зрозуміти, чи варто вам продовжувати, або пора вже все припинити.

Рак

Активізуйте свої почуття, особливо, якщо ваші стосунки тривають вже не один рік і ви настільки притерлися, що іноді не помічаєте один одного. Зараз важливо додати трохи перчинки, новизни та інших збуджуючих, але дозволених законом, засобів.

Лев

Минулі прихильники нагадують про себе і вже від вас залежить, чи стане це продовженням відносин або ви остаточно ставите хрест на цій людині. І хоча кажуть, що не можна двічі увійти в одну воду, все ж подумайте.

Діва

Якщо вашим відносинам уже багато років і вони неодноразово були перевірені на міцність, то зараз вони можуть раптово спалахнути з новою силою і ви вкотре переконуєтеся, що не дарма вибрали такого партнера.

Терези

Ваша невгамовна енергія і яскрава харизма завойовують серця людей – прихильники і прихильниці падають до ваших ніг штабелями. Тому можете розраховувати і на перемогу над тим єдиним серцем, яке ви так хочете завоювати.

Скорпіон

Особисте життя може зазнати значних змін – ви зважитеся на нові відносини, і хоч це буде досить емоційно, але дуже доречно і своєчасно. І відчувши приплив сил, ви зрозумієте, що перебуваєте на вірному шляху.

Стрілець

Іноді самотність – це свобода, а не проблема. І в жовтні вам захочеться ось цієї свободи, коли поруч ніхто не нависає. І, якщо ви поки не створили пару, не поспішайте зі зміною статусу.

Козеріг

Раптова зустріч здатна сколихнути ваші емоції і запалити саме ту іскру в серці, яка і перетвориться в любов, заповнивши світлом все ваше життя. Загалом, будьте більш уважними – є шанс зустріти долю.

Водолій

У вас зараз є всі шанси знайти гідну пару і влаштувати особисте життя, якщо поки в цьому питанні є прогалина. Втім, не варто наважуватися на якісь зміни, якщо місце поряд з вами вже зайнято.

Риби

Можете вважати себе щасливими і успішними в питаннях любові – ваші близькі та кохані не дають вам приводу для занепокоєння, навпаки, всіляко вас підтримують, люблять, цінують, хвалять і балують.