Тароскоп на 4-10 жовтня від Ольги Соломки

Овен

Буде привід відчути себе дуже сильними та вправними, бо ви легко долаєте дуже складні перешкоди, вправляєтесь із тяжкою роботою і перемагаєте досить складних суперників. Словом, можете собою дуже пишатися.

Телець

Любов змінює все! І зараз ви саме той щасливчик, що отримує чудовий шанс пізнати ці неймовірні почуття єднання з іншою людиною. Словом, контакти зараз будуть дуже перспективні, а рядові зустрічі мають всі шанси перетворитися на побачення.

Близнюки 

Тиждень не буде відзначатися особливо яскравими подіям – звичне життя, зі звичним графіком, ритуалами, навантаженням та задоволеннями. Відрізнятиметься він лише тим, що у вас з’являється надія змінити все на краще. 

Рак

Попереду – дуже діловий тиждень, коли ви маєте відповідально ставитися до своєї роботи та обов’язків, багато працювати, проявляти активну позицію, а ще – бути лідером та активатором усіх подій, показувати іншим шлях до мети.

Лев

Виникає додаткова потреба у теплі, у тому числі, людському та душевному, і ви будете шукати, до кого б прихилитися серцем, щоб можна було поговорити, поділитися наболілим, а може і просто помовчати удвох. 

Діва

Ситуація може статися досить критична, бо грошей зараз у вас майже немає, але вони дуже потрібні, і у чималих кількостях. Але мало на кого ви можете розраховувати, тож доводиться констатувати: поки ви у безвиході. 

Терези

Навколо вас зосереджено стільки різноманітних спокус, що вам буде досить тяжко їм протистояти. І все це будуть не безневинні речі, а досить серйозні, які здатні вам нашкодити, зруйнувати ваше здоров’я та репутацію.

Скорпіон

Приємною несподіванкою цього тижня будуть щедрі грошові надходження, що ви отримуєте від родичів чи інших близьких вам людей. І вам захочеться витратити ці кошти на облаштування дому, створення затишку та краси.

Стрілець 

Якийсь дуже дивний тиждень, коли все настільки просякнуто туманом чи мороком, що ви не розумієте, що відбувається, хто друг, а хто ворог, і від того стає дещо страшнувато. Тому зараз краще посидіти тихенько, поки цей туман розсіється. 

Козеріг 

Все набридає настільки, що вас аж нудить від того, що ви бачите щодня, але зараз такий час, що ви вже не можете спокійно спостерігати і терпіти. Тому не дивуйтеся, що зараз ви можете все кинути і піти в нікуди, або вас змусять піти.

Водолій

Скільки б вам не було років і скільки б ви не здобули освіт чи навичок, настав час навчатися новому, б завжди знайдеться щось корисне чи цікаве, у дослідженні чого ви відчуваєте нагальну потребу.

Риби

Все, розслабляйтесь і видихайте, доля дає вам час трохи перепочити і відчути себе щасливими і врівноваженими. Звичайно, це не означає, що ви будете весь час відпочивати. Можливо, трохи більше займатиметесь собою.