Тароскоп на 11-17 жовтня від Ольги Соломки

Овен

Ви настільки втомлені, що навіть почуваєтесь виснаженими, ваш графік тривалий час зберігається дуже напруженим, ви не даєте собі право на відпочинок, тож організм може навіть застрайкувати.

Телець

Обережність нині не завадить, адже тиждень буде багатим на різні підлості та провокації, коли вас будуть намагатися обдурити, а ще випробовуватимуть та провокуватимуть, перевірятимуть вашу чесність та силу духу.

Близнюки 

Зростає навантаження по усім фронтам, вам доводиться більше працювати, інтенсивніше навчатися, докладати більше уваги своїм рідним і взагалі більше часу віддавати іншим, інколи навіть жертвуючи власними інтересами. 

Рак

Романтичні пригоди тримають вас у тонусі, і ви почуваєте дуже щасливими, бо життя заграло новими яскравими фарбами, набуло додаткових сенсів. І, на щастя, почуття у вас цілком взаємні. А чого ще людині потрібно для щастя?!

Лев

Хмари розступаються і ось перед вами уже з’являться чистий горизонт і надія на те, що попереду – неймовірно перспективний період. Ви уже будуєте нові плани, креслите схеми та складаєте кошторис.

Діва

Ви цього тижня ніби воюєте з вітряками – руками махаєте, сил чимало на це витрачаєте, але якоїсь особливої перемоги чи хоча б задоволення від процесу не отримуєте. Ну хіба пару спускаєте і самі не закипаєте – і то вже добре.

Терези

Тиждень, коли ви завиграшки досягаєте поставленої мети. От просто берете життя у свої руки, ставите перед собою цілі – і впевнено до неї йдете, і складається враження, що вам у цьому допомагає цілий світ. 

Скорпіон

Здається, ви починаєте готуватися до якихось глобальних змін, але це може поки проявлятися у тому, що ви почуваєтесь дуже самотніми і усвідомлюєте, що маєте пройти цей шлях самостійно, ніхто вам не допоможе.

Стрілець 

Можливо, доведеться, все кинути і піти, бо вас змушують це зробити попри ваші плани та бажання. Звичайно, трохи сумно від того, що ви ще не все реалізували, але бувають такі випадки, коли доводиться все кидати на півдорозі.

Козеріг 

Ви самі вирішуєте раптом взяти участь у якихось змаганнях. Просто відчуваєте у собі сили та бажання показати все, на що здатні. На щастя, мова не йде про якусь серйозну зарубу, просто можете з колегами грати у якусь командну гру.

Водолій

Що би не відбувалося навколо, ви цього тижня будете почуватися щасливими та цілком задоволеними життям, адже у вас є заради чого жити – любов додає вам сил та натхнення.

Риби

Ваша робота забиратиме всю вашу увагу і весь час настільки, що родина вже починає забувати, як ви виглядаєте. Втім, компенсацію ви отримуєте гідну, та й відчуваєте чимале задоволення, адже усвідомлюєте, наскільки ви важливі та потрібні.