Тароскоп на 1-7 листопада від Ольги Соломки

Овен

Тиждень, що обіцяв бути доволі пересічним, із звичайного перетворюється на якийсь чарівний, оскільки ви занурюєтесь у кохання, ваші почуття розквітають, і осінь набуває яскравих емоційних кольорів.

Телець

Легкий сум та ностальгія супроводжують вас весь тиждень. У вас може початися якась криза жанру, вам не подобається все, що ви бачите навколо, все, чим ви займаєтеся, і від того стає ще сумно.

Близнюки 

У вас зараз збільшується кількість енергії та бажання жити, ви вже починаєте активніше рухатися, хочеться чомусь навчатися і взагалі прокидається ваше природне бажання досліджувати цей світ усіма доступними методами.

Рак

Якщо ви самі поки що не готові щось змінити власними силами, то зміни можуть настати раптово, і зовсім не в тій прийнятній формі, яка дозволить вам почуватися комфортно. Руйнується щось стале та важливе, і починається нове життя.

Лев

Перебуваєте на підйомі, так ніби вас тривалий час тримали на прив’язі, і от тепер випустили на волю, і ви вже не знаєте за що на радостях хапатися, і яку свою мрію першою втілити. І ви дозволяєте собі мало не всі задоволення цього світу.

Діва

Ваші сили зростають, з’являється більше впевненості у тому, що у вас вийде все, що би ви не замислили. Цього тижня вам вдається перейти важливий рубіж, де ви отримаєте підтвердження своїх талантів та потенціалу.

Терези

Самозаглиблення піде вам на користь, адже ви потроху заспокоюєтесь,  в голові народжуються різні думки, фантазії, спогади, мало не все дитинство та юність проходять перед очима, різні приємні моменти минулого. 

Скорпіон

Здається, що ви цього тижня вирішите трохи відпочити від бурхливого життя і дозволите собі розслабитись і провести час не надто переймаючись світовими чи виробничими проблемами, може навіть десь у теплих краях, на курортах.

Стрілець 

Буде сприятливий час для покращення фінансового положення, коли гроші до вас надходять з усіх боків, з різних джерел, у тому числі і від бізнесу, і від родини, а ще – у вигляді якоїсь економії, подарунків та заохочень.

Козеріг 

Боротьба за справедливість триватиме цілий тиждень, ви боретесь із тими, хто не дотримується законів і посягає на ваші права. І вашого праведного гніву бояться, до вашого вагомого слова прислухаються.

Водолій

Можливе руйнування стосунків чи давно вже встановлених контактів через нервовість, підвищену тривожність, бажання критикувати інших і взагалі гострі висловлювання з приводу і без приводу. 

Риби

Вам зараз буде дуже непросто. Потрібно багато працювати, і за себе, і за інших, вас просто примушують, і у вас не буде ніяких шансів відмовитися від цього навантаження, хоч і у самих сил буде не надто багато.