Прогноз на листопад

Овен

Робота. У вас з’явиться можливість проявити свої навички та таланти організатора, створюватимете якісь структури, організації, проекти, керуватимемо людьми, командуватимете парадами та процесами.

Гроші. Може значно змінитись ваш матеріальний статус, наприклад, ви станете власником нерухомості або буде можливість отримати достатню суму на її придбання.

Відносини. Вам належить зробити непростий вибір, який вирішить вашу подальшу долю: чи бути вам разом чи жити окремо, залишатися в колишніх відносинах або все ж таки пошукати нові можливості для щастя.

Телець

Робота. Ви маєте шанси здобути хорошу посаду, очолити новий перспективний проект, де показати всі свої таланти та компетенції. Ще й іншим людям допомогти виявити себе.

Гроші. Добре, якщо ваші фінанси залишаться на колишньому рівні. Гірше тим, у кого деякі джерела доходу можуть трохи обміліти, а то й зовсім зникнути. Звичайно, без коштів ви не залишитеся, але зміни неминучі.

Відносини. Секрет збереження взаєморозуміння – це увага та участь, проявляйте турботу, цікавтеся життям ваших коханих, розпитуйте про те, що цікаве вашому партнеру.

Близнюки

Робота. Переважає дуже спокійний і навіть сонний стан, коли у вас не спостерігається ніякого поспіху, вся діяльність нагадує розмірене життя в дитячому садку, з обов’язковим післяобіднім сном.

Гроші. Коштів достатньо, хоч і впритул, але на найнеобхідніше вистачає, а вам більшого і не треба – аби пережити цей період. До того ж, ви зараз схильні економити і відмовляти собі в різних надмірностях.

Відносини. Емоції вам застилають очі і ви можете не бачити справжньої картини, а ваш партнер так добре вміє створювати повітряні замки, що вам і невтямки, що це лише красиві ілюзії.

Рак

Робота. Можуть набриднути звичні заняття і ви насилу вже виносите те, що раніше так подобалося. Але все ще ви продовжуєте колишню діяльність, працюйте, хоч уже без звичного вогника та бажання.

Гроші. Накопичення – це зараз найкраща стратегія. Зберігайте гроші, в ідеалі, звичайно, ще й примножувати, але поки що краще не ризикувати, а просто складати в скарбничку, про всяк випадок у різній валюті.

Відносини. Раптом може початися роман і ви із задоволенням поринете в цей чудовий цукерково-букетний період, коли серце починає прискорено битися і ви млієте від однієї думки про якусь людину.

Лев

Робота. Зараз ваш трудовий колектив більше нагадуватиме велику дружню сім’ю, а робочі будні можуть перетворитися на свято, коли ви разом створюєте собі чудовий настрій, працюєте на підйомі та в єдиному творчому пориві.

Гроші. Якась умовна стеля, в яку ви вже вперлися, не дає вам можливості заробляти більше. Щось чи хтось стримує ваше бажання зростати фінансово, тож доводиться задовольнятися малим.

Відносини. Ви вмієте задурити людям голови, закохувати і зводити з розуму, і зараз до вас надходитимуть дуже втішні пропозиції, повні компліментів та захоплення. І якщо вам вони припадуть до душі, то чому б не сказати так.

Діва

Робота. Конкурентна боротьба не дає розслабитися, ви весь час у русі та напрузі, намагаєтеся відповідати високим вимогам, які перед вами висувають, показуєте собі та іншим свою майстерність.

Гроші. Захистіть свої кошти, причому як ті, що прийдуть цього місяця, так і накопичення, які можуть вам стати в нагоді у майбутньому. Подбайте про їх збереження, сховайте надійніше, купіть сейф, орендуйте комірку в банку.

Відносини. Головний секрет гарного порозуміння з вашими коханими – це співпраця, просто розмовляєте, висловлюйте свої бажання та уважно слухайте партнера.

Терези

Робота. Можливі зміни. Ваша діяльність вимагає пересування і постійного руху – чи відрядження передбачаються, чи зміна місця роботи, чи офіс поміняєте. Загалом не сидиться вам на місці.

Гроші. Якщо вам знадобиться фінансова допомога, то ви можете отримати її ззовні. Ваші близькі зараз виявляють участь і щедрість, допомагають вам від щирого серця. Тож у разі чого можете на них розраховувати.

Відносини. Хтось намагатиметься вами маніпулювати і це буде основою ваших стосунків. І швидше за все це будуть дуже близькі та кохані люди, які хочуть вами керувати та шукають можливості зробити це.

Скорпіон

Робота. Можливе стрімкий підйом службовими сходами. Вам пропонують зайняти дуже хорошу посаду, потрібно буде лише трохи постаратися, щоб йому відповідати. Питання в тому, чи ви захочете напружуватися.

Гроші. Особливих доходів не передбачається, ви спокійно працюєте – вам стабільно платять. Втім, зараз ви і не прагнете багато заробляти, вас цілком влаштовує нинішній рівень зарплати.

Відносини. Весь місяць у вас буде схожий на суцільне свято, коли ви будете щасливі як у особистих відносинах, так і в сімейних, разом збираєтеся, весело та душевно проводите час.

Стрілець

Робота. Обставини вимагають від вас впевнених і швидких рішень, втім, ви зараз і самі рішуче налаштовані, б’єте копитом і підганяєте інших, розумієте, що можете згаяти час.

Гроші. З’явиться ідея не жити від зарплати до зарплати, а інвестувати кудись кошти, щоб отримувати й інші доходи. І ви можете шукати варіанти надійних вкладень і розробляти бізнес-план.

Відносини. Щоб життя не було прісним, ви готові до різноманітних експериментів, більше того, ви можете навіть їх ініціювати. Якщо ваш нинішній партнер не буде розділяти ваш ентузіазм, ви готові і до нових відносин.

Козеріг

Робота. З’являється якась новизна у вашій діяльності, наприклад, ви можете піти працювати в нове місце, отримати нові обов’язки, а то й взагалі наважитися повністю змінити напрямок роботи.

Гроші. Ви зараз маєте відмінний дохід, ще й подушка безпеки присутня, тож живете собі на втіху, навіть можете витратити трохи грошей чи то на відпочинок, чи то на предмети розкоші.

Відносини. Можете відчути себе дещо не у своїй тарілці. оскільки від вас вимагатимуть пожертвувати своїми інтересами на благо партнера чи сім’ї, а ви до цього зовсім не будете готові.

Водолій

Робота. Особливу увагу варто приділити партнерським відносинам, адже саме від них залежить успіх вашої справи, від того, наскільки ви будете адекватні та конструктивні, прислухатиметеся чи постійно сперечатися.

Гроші. Які б фінансові цілі ви перед собою не ставили, цього місяця вони можуть бути реалізовані. Наприклад, зарплату несподівано піднімуть, чи продажі зростуть, чи прибуток підніметься.

Відносини. У вашому житті з’являються люди з минулого, колишні кохані або просто давні знайомі, які легко можуть стати майбутніми партнерами. Варто вам лише поспілкуватися, згадати минуле, як раптом можуть спалахнути почуття.

Риби

Робота. Буде чим пишатися – ви постійно в передовиках, виступаєте на перших ролях і взагалі вас ставлять у приклад. Словом, відсидітися не вдасться, весь місяць будете на видноті, підкорювати нові висоти та серця людей.

Гроші. Можуть з’явитися нові джерела доходу, можливо, ви вирішите зайнятися якимось бізнесом і робитимете в цьому напрямі свої перші успішні кроки, отримувати хороші відгуки та перший прибуток.

Відносини. Чудові новини в тому, що нічого нового не передбачається, у вас і так все чудово, стабільно та спокійно – атмосфера у відносинах тепла та сприятлива, можна відпочивати душею та тілом.