Тароскоп на 8-14 листопада від Ольги Соломки

Овен

Життя буде досить впорядкованим – все відбувається точно за графіком, за всіма правилами та законами, ви нарешті берете відповідальність і за себе, і за все те, що ви робите, і отримуєте від цього і задоволення, і впевненість у завтрашньому дні.

Телець

Тиждень обіцяє бути щедрим на душевне тепло, спілкування з друзями, різні приємні розмови з гарними людьми і навіть невеликі вечірки з колегами, де у вас буде нагода не лише потусити, але й знайти рідну душу.

Близнюки 

Цей тиждень можна розслабитися і навіть відпочити. В ідеалі, звичайно, десь на морях, ближче до тепла та сонця, але можна собі влаштувати невелику відпустку в будь-якому місці і в будь-який час.

Рак

Не буде коли особливо відпочивати, оскільки у вас накопичилося чимало роботи, і вас це неймовірно тішить, бо останнім часом саме у своїй діяльності ви знаходите сенс життя, оскільки вона вас заспокоює і впорядковує ваш час.

Лев

Непевність, що розливається навколо як туман, викликає у вас страх, оскільки ви не бачите цей світ ясно і не розумієте що відбувається. Тож схильні самі собі домислювати казна що, і в основному зі знаком мінус.

Діва

Цього тижня відчуєте величезне навантаження на вашу голову, адже вам потрібно буде опрацювати чимало різних даних і, до того ж, в досить обмежені терміни. Тому вам краще для максимальної працездатності подбати про усамітнення та концентрацію зусиль.

Терези

Життя буде досить спокійним, навантаження – помірними, люди навколо виявляють до вас любов та повагу, а вас більше захоплює не сьогодення, а те, що буде у майбутньому, і ви робите все для того, щоб воно було світлим та радісним.

Скорпіон

Боротьба буде запеклою і руйнівною, зараз не той час, коли потрібно надто сильно розмахувати руками і виступати за правду, бо в результаті ви отримаєте можете розчаруватися і в людях, і в собі.

Стрілець 

Ви цього тижня отримуєте перемога за перемогою, і це не лише внутрішня впевненість у тому, що ви зараз перебуваєте просто на вершині світу, а навіть високі оцінки та формальне офіційне визнання.

Козеріг 

Прибутки та інші фінансові надходження цього тижня обіцяють бути значними, тож настрій у вас піднесений, ви вже тішитеся з того, як можете витратити ці гроші і яке задоволення отримати від обновок.

Водолій

Можуть бути якісь чудернацькі і навіть кошмарні сни та різного роду підказки від всесвіту, на які ви звернете увагу. Словом, підсвідомість вам щосили про щось сигналізуватиме, і ваше завдання – розпізнати, що ж вам говорить внутрішній голос. 

Риби

Якийсь сумний тиждень у вас виходить, відбувається прощання зі старим життям, якась частина минулого відходить назавжди, і вам від того стає дуже сумно. Але завжди на зміну старого приходить нове. Тож прощайтеся з минулим і вітайтеся з майбутнім.