Тароскоп на 15-21 листопада від Ольги Соломки

Овен

Можете посісти нову відповідальну посаду, і це вам дасть додаткові підстави вважати себе везунчиком долі, адже ви обійшли багатьох конкурентів, та ще й займаєтесь справою, яка вам шалено подобається.

Телець

Велика ймовірність отримати якусь перемогу, перспективну пропозицію, виграти грант і взагалі завоювати усі нагороди і забрати усі призи. І це дає вам змогу кардинально змінити життя, поставити його на нові рейки і вирушити у світле майбутнє.

Близнюки 

Ви нині перебуваєте серед тих щасливчиків, яким вдається не тільки пройти між крапельками у цей складний період, але й отримати якісь бонуси, преференції, підтримку у різний спосіб і заробити більше грошей.

Рак

Чудовий час для відпочинку, і ви можете собі дозволити не лише просто повалятися вдома, але й провести час на морях і курортах. Хоча, в принципі, вам досить буде і просто в тиші посидіти, а то й виспатись.

Лев

За вашою спиною відбуваються не дуже приємні речі – хтось плете інтриги і намагається вам перешкоджати, залишаючись у тіні. І вас це дуже турбує і демотивує, бо ви не бачите, хто ж ваш супротивник.

Діва

Часто огортатиме сум і навіть безнадія, ви чомусь почуваєтесь винними в усьому, що відбувається з вами та вашим оточенням, схильні брати всю відповідальність на себе, навіть якщо не маєте до подій жодного стосунку.

Терези

Ви з ентузіазмом зустрічаєте нові можливості, приміром, перспективу переїзду, зміни роботи чи оточення. Втім, зараз вас тішитимуть будь-які пересування, мандри, навіть дорога додому чи прогулянка у парку. 

Скорпіон

Можуть трапитися фінансові складнощі, і це буде не просто обмаль грошей, а повна їх відсутність, та ще й у борги та кредити можете влізти, щоб вирішити ці питання. Також велика вірогідність потрапити на гачок аферистів.

Стрілець 

Гроші, які вам пропонують за вашу роботу, будуть якимись зовсім незначними, тож можна буде подумати про те, щоб знайти набагато кращі варіанти, а не погоджуватись на заздалегідь не вигідне співробітництво.

Козеріг 

Невизначеність заважає вам ясно бачити перспективи і просто знерухомлює. Навколо ніби якийсь туман, і він настільки густий, що неможливо передбачити, що за ним ховається, і які монстри можуть вас заскочити зненацька.

Водолій

Роботи зараз у вас дуже багато, але, на щастя, ви не самі маєте впоратися із цим шаленим обсягом роботи – у вас є колеги і помічники, на яких ви цілком можете покластися і звалити частину своєї відповідальності.

Риби

Можете не розраховувати на якісь яскраві враження та карколомні події, бо ви будете здебільшого зосереджені на собі, на власних думках та відчуттях, прислухаючись до внутрішнього голосу і плануючи подальше життя.