Тароскоп на 22-28 листопада від Ольги Соломки

Овен

Бадьорий настрій на цілий тиждень гарантований, адже ви зараз реалізуєте те, про що давно мріяли, і навіть цей процес приносить вам шалене задоволення, не кажучи вже про результат.

Телець

Те, що ви запланували зі своїми однодумцями, зараз якраз реалізується, ви обговорюєте деталі, виробляєте подальшу стратегію, створюєте нові концепції і цього тижня уже отримуєте перші результати такої діяльності.

Близнюки 

Несподівано можете потрапити до вищого світу чи підняти свій статус, що дозволить вам не просто почуватися краще, а поліпшити свій матеріальний стан, адже ви зможете отримувати набагато більше грошей, ніж дотепер.

Рак

Любов вражає несподівано і незворотньо. Хоча ви ще будете сумніватися, чи справді вам потрібні ці стосунки, що зовсім вибиваються з вашої картини світу, і псують ваш звичний життєвий графік.

Лев

Вас активно підштовхуватимуть до не дуже праведних вчинків чи до вибору без вибору, провокуватимуть і маніпулюватимуть. Це буде дуже нахабно і очевидно, і у вас буде єдиний вихід – втекти від цієї складної ситуації.

Діва

Ідеї, що прийдуть до вас цього тижня, потрібно було реалізовувати ще вчора. Але це будуть настільки вічні і цінні думки, що й зараз їх потрібно втілювати в життя, і очолювати цей напрям якомога швидше.

Терези

Перебуваєте у майже безвиході. Принаймні, зараз ви не бачите виходу з ситуації, що склалася, можливо, буде значно обмежене ваше пересування, і це впливає і на ваш настрій, і на ваше самопочуття.

Скорпіон

Цілком рівний та спокійний тиждень, коли ви залюбки виконуєте свою роботу, в міру відпочиваєте, займаєтесь своїми справами, отримуєте якісь цікаві пропозиції, які у подальшому можуть обернутися на цікаві проекти.

Стрілець 

Фінансові справи зараз складаються не дуже вдало – грошей бракує навіть на найнеобхідніші речі. Але це хоч і тимчасове явище, але здатне вас завести у стан глибокої депресії, адже ви почуваєтесь дуже винними у цій ситуації.

Козеріг 

У спілкуванні з близькими людьми можливі загострення. Суперечки, які спочатку виникають через непорозуміння чи навіть жарти, можуть заглибитися до серйозних сварок і повного виснаження обох сторін.

Водолій

У вас складається враження, що ви перебуваєте буквально на вершині світу, адже зараз реалізуються ваші найзаповітніші мрії, та ще й попереду відкриваються нові і ще більш блискучі перспективи.

Риби

Ви вже замислюєтесь над тим, що очікує вас попереду і приходите до висновків, що потрібно освоювати нові напрямки, нові спеціальності, отримувати нові знання та корисні навички, які будуть більш актуальними та затребуваними у соціумі.