Тароскоп на 7-13 лютого від Ольги Соломки

Овен

Ваше серце може зазнати травм, оскільки ви занадто гостро зараз реагуєте на все, що відбувається, особливо, якщо це стосується особистої сфери. Страх втратити близьку вам людину призводить до погіршення стосунків.

Телець

Здавалося – ну чого ще бажати, адже у вас є все необхідне, але ви ніби вперлися в головою у якусь прозору стелю, не можете її подолати і стрибнути вище. І цього тижня ви будете намагатися здолати ці невидимі обмеження.

Близнюки 

Нові можливості вже стукають у ваші двері, і у вас навіть є бажання, сили та відвага вже почати щось робити, адже вам так кортить спробувати щось нове та незвідане, хай навіть вас щосили застерігатимуть від поспішних рішень. 

Рак

Вам зараз є чим пишатися, адже ви виходите на міжнародний рівень, ваші товари чи послуги можуть зацікавити закордонних фахівців чи клієнтів і отримати від них дуже високі оцінки та хороші відгуки. 

Лев

Надзвичайно вдалий фінансовий період – з усіх усюд ви отримуєте гроші, премії, відзнаки, дивіденди, а ще – подарунки, які вже починають надходити. Також доволі успішними можуть бути бізнесові оборудки.

Діва

Особисте життя цього тижня активізовується. І скільки б вам не було років і якою б не був сімейний статус, весняні романтичні настрої уже панують у вашому житті – хочеться уваги, турботи, любові та подарунків.

Терези

Будете багато відпочивати і насолоджуватись різними приємними моментами, приміром, романтичним спілкуванням. Можливо, ви вирішили зробити собі відпустку і поїхати на моря чи в якісь курортні заклади.

Скорпіон

У вашому житті руйнується щось важливе і ви з цього приводу можете дуже перейматися, адже буде шкода часу та зусиль, які ви віддали на створення саме цієї реальності. Але прийшов час розчистити простір для іншого.

Стрілець 

Почуватиметесь дещо самотньо, адже той, хто найближче, може раптово залишити вас у спокої, а ви до цього будете зовсім не готові. Втім, чому б не використати цей час, щоб заспокоїтися і привести себе до ладу. 

Козеріг 

Будьте уважними з тими, хто на вас аж занадто напосідає і квапить з прийняттям рішень, бо за цим може ховатись щось зовсім не чесне. Тож якщо вас ставлять у надто вузькі межі, у тому числі і часові, краще відмовитись від заманливих пропозицій.

Водолій

Досить спокійний та повільний тиждень, вам нікуди спішити, тож можете більше займатися собою, власними справами та вирішенням поточних завдань. Життя ніби дає вам перепочинок перед черговим ривком.

Риби

Діяльність захоплює усю вашу увагу і ви  повністю віддаєтесь виробничим справам, виконанням планів та досягненню поставлених показників. І тільки так, повністю зосередившись на меті, ви можете досягнути успіху.