Тароскоп на 21-27 лютого від Ольги Соломки

Овен

Інтелектуальна діяльність обіцяє бути досить активною. Ви проводите якісь дослідження, аналіз, опрацьовуєте дані, вигадуєте якісь нові смисли та ідеї, словом, працюєте більше головою.

Телець

У цьому тижні можуть зосередитися одночасно дві тенденції – ви завершуєте якийсь проект чи напрям, і тут же, не витрачаючи часу, розпочинаєте рухатися у новому та ще незвіданому напрямку.

Близнюки 

Фінансовий результат цього тижня буде доволі успішним та обнадійливим. Ви радієте грошам, що приходять на ваші рахунки, адже їх буде набагато більше очікуваних показників, що дозволяє вам ще й якось додатково заохотити себе і всіх причетних. 

Рак

На основі попереднього досвіду та висновків, що ви зробите, враховуючи свої минулі кроки та звершення, ви будете будувати і своє подальше життя. Уже з’являються нові плани, які вам захочеться втілити у життя.

Лев

Цього тижня зайва поспішність може призвести до розчарування та сумних наслідків, адже ви не враховуєте якісь важливі чинники, не помічаєте небезпек, і рветеся у воду не знаючи броду. 

Діва

Потрібно діяти активно і не витрачати час на різні рефлексії, адже від вашої швидкої реакції залежатиме успішність, особливо у сфері діяльності. Тому бажано зараз кувати залізо, поки воно гаряче.

Терези

Тиждень мрій та спокійного споглядання цього світу. У вас не буде особливого навантаження чи якихось тривог, тож маєте час та натхнення ще й на мрії та фантазії щодо подальшого життя. 

Скорпіон

Відчуття сімейного щастя та злагоди, зрештою, зроблять цей тиждень надзвичайно приємним, бо ви усвідомлюєте, наскільки вам пощастило мати таке чудове рідне оточення, яке вас усіляко підтримує і надихає.

Стрілець 

Від напруги, тривог, різного роду страхів та досить туманних перспектив, ви не можете рухатися, адже життя може видаватися або небезпечним, або незрозумілим, не викликатиме у вас захвату та довіри.

Козеріг 

Суцільні розчарування. Вас цього тижня ніби переслідує якась недобра сила, бо у вас тут передбачаються і зустрічі з різного роду лиходіями, ласими до чужого добра,  і постійна напруга, і провокації, і обмани.

Водолій

Дуже гарні перспективи отримати неабиякий грошовий чи матеріальний куш, подарунок, який не лише піднімає вам настрій, але й надихає з надією дивитися у майбутнє. Словом, грошей та радості буде чимало.

Риби

Руки ваші зв’язані і ви не в силах опиратися обставинам. Можуть спіткати якісь сумні ситуації, та й взагалі настрій буде дещо мінорним. Ви прагнете до свободи та самореалізації, але вас зараз дуже стримуютьу всіх ваших проявах.