Тароскоп на 9-15 травня

Овен

Вибір, який ви робите цього тижня, буде дуже важливим, і на нього потрібно буде відвести певний час. Тому не плануйте нічого грандіозного, краще проаналізуйте як слід свої вихідні дані та прагнення.

Телець

Збільшується вірогідність потрапити у тенета шахраїв чи стати жертвою крадіжки чи пограбування. Ви зараз дуже незахищені і вразливі, тому з подвійною увагою ставтеся до різних дивних пропозицій.

Близнюки 

Широким потоком зараз до вас надходять гроші, але ви не аккумулюєте їх тільки на собі, а залюбки ділитесь і перерозподіляєте серед тих, хто цього потребує. Словом, перетворюєтесь на такий собі благодійний фонд.

Рак

Блискучі ідеї просто носяться у повітрі, вам потрібно тільки вловити їх і хоча б записати на папері, щоб не загубити. Але поки що не варто нікому про них говорити, просто зафіксуйте і починайте працювати над їх втіленням. 

Лев

У вас з’являється можливість дещо підзаробити, навіть якщо ви були досить далекими від бізнесу, але обставини підштовхують вас до того, щоб розпочати власну справу, або хоча б спробувати себе у цьому напрямку.

Діва

Це буде досить активний і різноплановий тиждень, коли у вас вистачатиме сил і на те, щоб виконувати свою основну роботу, і відстоювати свої інтереси, і у особистому житті досить активно проявлятися.

Терези

Тиждень обіцяє бути дуже пристрасним, любов зараз для вас виходить на передній план і ви не бачите жодних причин вже приховувати свої почуття. Словом, це час освідчень та початку бурхливого роману.

Скорпіон

На щастя, цей тиждень буде для вас більш-менш спокійним, і ви можете вже прийти до тями і навіть відновити свій фізичний та емоційний стан. Скористайтеся цим часом перепочинку, щоб набратися сил.

Стрілець 

Якщо вам зараз доводиться розпочинати все спочатку, то це буде досить непростою справою, що потребуватиме, передусім, глибокого осмислення та врахування усіх аспектів, як позитивних, так і негативних. 

Козеріг 

Зовсім ви себе не бережете, тривалий час ви на себе навантажили стільки роботи, що цього тижня, якщо ви не дозволите собі відпочити, то можете і від утоми впасти. Тому негайно шукайте можливості перепочити.

Водолій

Виробничі завдання, які перед вами стоять, будуть вас дуже мотивувати, адже ви не просто виконуєте свої функції, а робите це найкраще і прагнете весь час перевершувати власні і так дуже високі досягнення.

Риби

Цього тижня краще не сподіватися лише на власні сили, особливо, якщо справи стосуються юридичних питань. Тобто не намагайтеся йти проти системи самостійно, збирайте навколо себе групу підтримку з досвідчених експертів.