Тароскоп на 16-22 травня від Ольги Соломки

Овен

Якщо ви займаєтесь якимось бізнесом, то цього тижня можете спостерігати за активізацією цього напрямку, вам пропонуватимуть співучасть у різних проектах, співпрацю, у тому числі з державними структурами.

Телець

Це буде досить повільний тиждень, все більш-менш заспокоюється, принаймні, навколо вас, і у вашій реальності настає час для переосмислення. І скориставшись такою можливістю, ви можете глибоко зануритися у роздуми.

Близнюки 

Тиждень проходить у романтичному настрої. Закладено початок нових стосунків, які обіцяють перерости у щось більше, ніж просто приємне проведення часу чи новий яскравий роман.

Рак

Навколо вас гуртуються люди, ви, немов той магніт, притягуєте все нових і нових прихильників і однодумців. Вони слідують за вами немов зачаровані, захоплюються вашими талантами та непересічністю.

Лев

Зробіть все від вас залежне для того, щоб якось змінити обстановку, перепочити від ваших буденних справ, знайдіть можливість виспатися як слід. І провести більше часу з вашими коханими, з родиною і друзями. 

Діва

Тиждень буде надзвичайно динамічним – ви легко та невимушено виконуєте складну роботу, як фізичну, так і інтелектуальну, вирішуєте непрості завдання, ще й примудряєтесь робити це швидко, і отримувати задоволення.

Терези

Цього тижня ви можете втратити щось надзвичайно цінне для вас, і не обов’язково це буде щось матеріальне. Приміром, хтось може втратити вашу довіру чи показати свій не надто привабливий бік.

Скорпіон

Тиждень буде завантажений звичайною буденною роботою, яка перемежовується досить напруженим спілкуванням. Можливо, ви відчуваєте певну тривогу, яка час від часу шукатиме вихід у словесній агресії.

Стрілець 

Загальний настрій тижня – переможний, ви весь час перебуваєте у піднесеному настрої, готові до подвигів і звершень, і у вас справді все вдається, бо ви зараз на піку своїх можливостей, і навіть можете стрибнути вище своєї голови. 

Козеріг 

Вам можуть знадобитися нові знання, і ви із задоволенням вирушаєте у похід за ними, захопивши не лише шалене бажання зростати і вдосконалюватись, але й пару друзів чи родичів, з якими ви будете разом навчатися.

Водолій

На початку тижня до вас прийдуть гроші, причому, у чималій кількості, але так може статися, що наприкінці тижня від цієї суми залишиться лише світлий спогад. Тому не спішіть витрачати все, залиште трохи на майбутнє.

Риби

Все буде досить спокійно та виважено. Ви продовжуєте займатися звичними справами, і хоч трохи вже втомилися від одноманітності, все ж не наважуєтесь щось змінити, щоб не стало гірше. Так і сидите собі на місці.