Тароскоп на 23-29 травня від Ольги Соломки

Овен

Тиждень буде переповнений спілкуванням, ви весь час перебуваєте серед людей, призначаєте зустрічі, спілкуєтесь із незліченною кількістю співробітників, а тут ще й друзі, як змовились, постійно вас кудись смикають. 

Телець

Ці дні призначені для того, щоб ви заробили гроші, причому, не якісь там скромні суми для підтримки штанів, а цілком значні, хоч на початку шляху буде зовсім непомітно, що у перспективі ви отримаєте дуже хороші кошти.

Близнюки 

Ваше особисте життя нині переживає трансформацію, навіть ті, хто вже нічого нового не очікував у цій сфері, зараз почуваються закоханими. І здається, це взаємні почуття, вами захоплюються, у вас закохуються.

Рак

У цей час, коли навколо все руйнується, немає відчуття стабільності, вам захочеться знайти той самий острівець спокою, і ви таки цього тижня знайдете його. І не захочете його залишити хоча б на ці дні, які б вам золоті гори не пропонували.

Лев

Ви знаходите опору в своїх найближчих людях, усвідомлюєте, що можете розраховувати саме на своїх друзів та родичів, на коханих та подружжя, ваша сила криється у цьому дружному співтоваристві.

Діва

Будуть грандіозні приводи для радості, і це буде не лише камерне свято для вас, у цей вихор будуть втягнуті ваші друзі та знайомі. І ви цілий тиждень будете займатися якщо не підготовкою, то проведення цих радісних свят.

Терези

Справи щось не дуже швидко просуваються, вас ніби щось стримує і навіть тягне назад. Втім, якщо ви подивитесь правді у вічі, то усвідомите, що це ви самі стоїте у себе на дорозі і нікуди не пускаєте.

Скорпіон

Зміни, які відбуваються з вашим звичним життям, будуть майже миттєвими, принаймні, за досить короткий термін вам потрібно буде завершити усі свої старі справи та проекти, і вже цього тижня розпочати нові.

Стрілець 

Нині вам потрібно буде потурбуватися про родину, про її фінансовий та матеріальний стан, забезпечити всім необхідним, ще й щоб трохи зайвого було – для того, щоб ваші рідні почувалися якнайкраще.

Козеріг 

Цього тижня ви розриватиметесь на різні боки, бо потрібно буде закрити одночасно кілька проектів, і зробити це якомога швидше, щоб звільнити час і місце для ще більш грандіозних справ.

Водолій

Надходять чудові пропозиції щодо спільних проектів, творчих чи бізнесових, чи просто від друзів, які мають бажання разом із вами щось робити. І вам варто вивчити усі ці пропозиції, бо деякі з них справді дуже перспективні.

Риби

Попереду – прекрасний робочий тиждень, коли вашою головною турботою буде раціонально побудувати свій графік та навантаження, щоб не лише ви працювали, але й проводили час з рідними.