Тароскоп на 30 травня – 5 червня від Ольги Соломки

Овен

Мало того, що вам потрібно буде впоратися з надзвичайно великим обсягом роботи, так ще й зробити все дуже швидко. Тому забудьте про сон та спокій, доведеться працювати з подвійною силою, вставати рано, лягати пізно.

Телець

Друзі дитинства чи юності цього тижня вам мають допомогти заробляти гроші. Можливо, хтось запропонує спільну справу, чи порадить вам зайнятися певним бізнесом, а може і словечко за вас замовить чи влаштує на хорошу роботу. 

Близнюки 

Дайте простір своїм фантазіям, адже у вас починається новий період, і ви зараз можете намріяти щось хороше, приміряти на себе якісь нові обставини, уявити, що ви хочете, словом, запланувати для себе нове життя.

Рак

Ваш стан буде досить врівноваженим, ви на щось очікуєте, тому перебуваєте у спокої, так ніби щось посадили в землю і має пройти певний час, щоб з’явилися перші сходи. І який сенс метушитися, коли просто має пройти певний час?

Лев

Буде трохи більше вільного часу, тому можете вже собі дозволити нікуди не поспішати, і приділити увагу і собі, і своїм близьким, а ще – ретельно спланувати якщо не подальше життя, то хоча б це літо. 

Діва

Дисципліна та самообмеження зараз будуть особливо важливі, адже ви маєте бути дуже відповідальними, як і щодо себе, так і щодо інших людей, тому потрібно складати плани, накази мають виконуватись, дедлайни повинні дотримуватись. 

Терези

Можуть відкриватися дороги, але вони будуть не для розваг, а для отримання нової інформації чи нових навичок, словом, ви можете кудись вирушити на навчання, а може і на нову роботу.

Скорпіон

Можна уже трохи і розслабитися. нарешті для вас настає період, коли ви можете трохи більше часу присвятити собі, власним потребам, думкам, мріям, робити все, що приносить вам задоволення і не почуватися винними. 

Стрілець 

Вам потрібно буде організувати не лише власне життя, а ще й невеличке свято чи діловий захід. На щастя, у вас є для цього чималий запас міцності, бадьорий настрій і готовність долати спротив обставин і деяких людей.

Козеріг 

У вашій кар’єрі нарешті настає той момент, коли вам потрібно буде вирішити, чи варто вам йти на підвищення. З одного боку, перед вами відкриваються цікаві перспективи, а з іншого – додається турбот і відповідальності.

Водолій

Зараз краще не виносити подробиці свого особистого життя на люди, бережіть все у таємниці, інакше будете відчувати певну порожнечу, та й люди можуть вам заздрити і недобре пліткувати поза спиною.

Риби

Закордон вам допоможе, причому, як морально, так і матеріально, адже цього тижня ви отримаєте не просто чудові вісті з-за кордону, але й суттєву міжнародну допомогу, фінансову і матеріальну.