Тароскоп на 6-12 червня від Ольги Соломки

Овен

Цей тиждень може стати водоразділом між старим та новим життям, коли ви прощаєтеся зі своїми давніми уявленнями, роботою, навіть вподобаннями, і вже робите свої перші кроки у новому напрямку.

Телець

Це буде досить світлий та місцями радісний тиждень, коли ви матимете причини для того, щоб радіти цьому життю. Приміром, зустрічі з друзями, щасливі сімейні моменти, та навіть сам факт прокидатися вранці для вас буде приводом для щастя.

Близнюки 

Цілий тиждень ви будете працювати у поті чола, але це не буде робота на виснаження. Просто ви настільки занурилися у діяльність, що світа білого не бачите, і вас надзвичайно подобається бути такими заклопотаними трудяжками.

Рак

Стріла Амура може вразити ваше серце і розпочнеться прекрасний період закоханості, коли все навколо видається надзвичайно прекрасним. Втім, ваші почуття можуть бути навіть взаємними, і це підсилює відчуття насолоди від життя. 

Лев

Хтось із минулого приносить вам надію на майбутнє. Людина, яка уже зіграла свою важливо роль у вашому житті, знову з’являється на горизонті і подає цікаві ідеї чи пропозиції, які можуть бути досить перспективними.

Діва

Ваш шалений темп цього тижня може знизитися, і ви перебуваєте у стані очікування, так ніби посадили якесь насіння і просто очікуєте поки  вони проростуть. А куди вам поспішати – головне ви уже зробили… 

Терези

Закривайте вже всі старі прочитані сторінки книги свого життя, і розпочинайте новий відлік часу. Звичайно, на це може знадобитися певна сміливість, але нікуди не дітися, бо старе життя вже завершилось.

Скорпіон

Родина цього тижня буде для вас найважливішою. Особливо все те, що стосується ваших дітей, ви будете їм приділяти найбільше уваги, активно спілкуватись, кудисть влаштовувати, опікуватись

Стрілець 

Цього тижня не даватимуть вам спокою аж занадто усіляких мудрих думок, але не женіть їх від себе, навпаки, занурюйтесь у підсвідомість, шукайте відповіді на важливі питання, або хоча б якісь знаки та підказки.

Козеріг 

Потурбуватися про безпеку у наш буремний час буде не зайвим, тому цього тижня будьте особливо уважними, дотримуйтеся усіх правил, особливо тих, що безпосередня вас убезпечують від різних неприємностей.  

Водолій

Перед вами зараз стоять нові завдання, але ви поки тільки обираєте шляхи вирішення, та й маєте деякі сумніви у тому, чи варто вам займатися якимись новими напрямками, чи варто все ж завершити старі.

Риби

Тиждень буде багатим на різного роду переміщення – від невеликих поїздок до досить значних відряджень, словом, перед вами відкривається безліч доріг, які ви із задоволенням будете досліджувати.