Тароскоп на 13-19 червня від Ольги Соломки

Овен

Вам не сидітиметься на місці, ви постійно перебуваєте у русі, ще й примудряєтесь постійно змінювати місце дислокації, зустрічатися з неймовірною кількістю людей і переконувати їх, перетягуючи на ваш бік.

Телець

Тиждень буде досить багатим на різного роду спілкування. Тут можуть бути як дружні зустрічі так і приємні побачення, а ще засідання, конференції чи ділові обіди, за якими ви будете обговорювати перспективи співробітництва. 

Близнюки 

Прийшов час щось бурхливо відсвяткувати, приміром, день народження, а також заодно і підвести підсумки попереднього періоду, усвідомити, наскільки вдалий вам вдалося здійснити прорив і що потрібно зробити, щоб таки досягти поставлених цілей. 

Рак

Новини, що до вас прийдуть цього тижня, здатні будуть досить суттєво пришвидшити всі процеси. Ви захочете самі якось активніше діяти, адже перед вами повстануть дуже цікаві перспективи. 

Лев

Підвищуються ваші шанси здолати не просто якісь незначні перепони, а досить сильних суперників. Причому, може виявитися, що вам і сил якихось не потрібно буде докладати, все може статися ніби саме собою.

Діва

Можете зіткнутися із необхідністю суворої економії, коли виявиться, що надходження грошей якось несподівано знизилося, і перспективи це якось змінити будуть досить сумнівними.

Терези

Минуле цього тижня нагадає про себе, якісь люди з вашого дитинства чи юності раптом почнуть з’являтися у вашому просторі, щось просити чи навіть вимагати,але вам головне не піддаватися на цей шантаж.

Скорпіон

Основна мета цього тижня – навести лад у справах, буквально, взяти себе за горло, і не відпускати, поки не впораєтесь з безладом,не впорядкуєте справи,  не оформите всі необхідні документи.

Стрілець 

Дуже спокійний і помірний тиждень, можливо, не надто багатий на якісь події, але зараз вони вам і не потрібні, краще якомога спокійніше проведіть цей час, оточивши себе улюбленими речами і займаючись приємними справами.

Козеріг 

Можете отримати чималий приз-сюрприз, таки би мовити, подарунок від людей чи всесвіту, І він обіцяє бути досить значним і несподіваним. І тут вже головне, не відштовхувати, а справді прийняти його.

Водолій

Дуже сприятливий час для рішучих дій, для втілення своїх мрій, які подекуди межуватимуть з авантюризмом, словом, саме зараз ви можете виявити усю свою сміливість і не отримати за це на горіхи. 

Риби

Ви стикаєтесь із ситуацією, коли не всі шляхи для вас відкриті, навпаки – ви майже в усьому зустрічаєте перепони і починаєте сумніватися мало не в кожному своєму кроці, мовляв, кудись не туди ви зараз прямуєте.