Тароскоп на 20-26 червня від Ольги Соломки

Овен

Тиждень буде сповнений різних спокус, яким досить складно опиратися. І ви можете собі дозволити різні розваги та залежності. Зрештою, ви заслужили своє право дещо пуститися берега.

Телець

Приходить усвідомлення, що варто бути трохи ощадливішими, не розкидатися грошима та іншими ресурсами, що ви володієте, бо така ситуація може бути не завжди, і рано чи пізно кошти закінчуються, а ресурси виснажуються

Близнюки 

Це буде досить філософський тиждень, коли немає яскравих подій чи вікопомних зустрічей, зате з’являється потреба в у роздумах, аналізі та усвідомленні важливих речей, коли варто послухати інтуїцію.

Рак

Ваш романтичний настрій притягує до себе захоплені погляди і ось ви вже усім потрібні, у оточенні прихильників, насолоджуєтесь увагою, приємними словами та подарунками. Правильно народ каже: “Гарна дівка як засватана…”

Лев

Дозвольте собі цього тижня відпочити, ви маєте дещо відійти від напруження попередніх тижнів, тому не нехтуйте можливістю перевести подих,  провести час у розслабленому стані і підвести певні підсумки.

Діва

Нарешті трапиться нагода вирішити свої особисті чи сімейні питання, зокрема, спокійно та конструктивно поговорити з партнером, батьками чи дітьми для того, щоб з’ясувати усі незрозумілі моменти і дійти згоди у важливих питаннях стосунків.

Терези

Якщо є така можливість, то цього тижня вирушайте у рідні краї, зокрема туди, де пройшло ваше дитинство чи юність, де ви почуваєтесь у безпеці і можете поспілкуватися з рідними людьми чи давніми знайомими. 

Скорпіон

Напруження зростає разом з обсягами  роботи, яку конче потрібно виконати. Звичайно, енергії у вас зараз чимало, так само як натхнення та завзяття, але чи не забагато ви на себе берете?

Стрілець 

Сімейні справи не дають вам спокою настільки, що навіть усі робочі моменти ви можете залишити на потім, взяти відгули чи відпустку за власний рахунок для того, щоб розібратися із родинними справами. 

Козеріг 

Нові реалії потребують нових підходів, і вам потрібно буде навчатися новим навичкам, трюкам чи отримати нові знання для того, щоб відповідати на сучасні виклики. Словом, мізки та руки будуть у тонусі.

Водолій

Слід буде приділити посилену увагу виробничим моментам, зокрема, налагодженню робочого графіку, оформленню відповідних документів, щоби можна було стабільно працювати, а не вирішувати поточні питання.

Риби

Це буде досить класичний тиждень, з розкачкою у понеділок, поступовим зростанням напруги та обсягу роботи у середині тижня і спадом наприкінці. Не буде якихось авралів чи емоційних сплесків, все мило і звично.