Тароскоп на 4-10 липня від Ольги Соломки

Овен

Це буде дуже активний тиждень, коли дні заповнені по самі вінця різними видами діяльності, а особливо тими, що захопили вас нещодавно, і ви натхненно реалізуєте свої задуми і весь світ вам сприяє.

Телець

Повстане дуже непростий вибір, який вам буде складно зробити. Можливо, запропонують нову роботу чи взагалі новий проект, пов’язаний зі зміною місця проживання. І відважитися на такі значні зміни буде дуже нелегко.

Близнюки 

Різні дрібні справи, які потрібно буде вирішити, не зробить цей тиждень надто вже видатним. Але життя триває у звичному руслі – і це вже неабияке досягнення на сьогодні.

Рак

Милі і доброзичливі колеги можуть раптом перетворитися на затятих конкурентів, втім, це ви самі здатні собі щось домислити і сприйняти їх як ваших супротивників, а насправді вони вас просто стимулюють до дій.

Лев

Тиждень потішить численими контактами з різними людьми, і не лише з тими, що стосуються роботи. Друзі та близькі радісно з вами зустрічаються, у вас буде чимало спільних тем для розмов і приводів для свят. 

Діва

Хтось намагатиметься вам протистояти, явно чи таємно, тож доведеться виявляти стійкість та мужність і відстоювати своє законне право бути собою. Не варто коритися і пристосовуватися, будьте сміливими та впевненими у своїй правоті.

Терези

У вас є можливість усамітнитися і провести чимало часу у філософських роздумах. Звичайно, вам не вдасться весь тиждень побути на самоті, але більшість часу ви все ж перебуваєте наодинці. І вам для щастя більше ніхто не потрібен.

Скорпіон

Активізується особисте життя, можуть бути нові знайомства, народжуються романтичні почуття, звичайні ввічливі розмови перетворюються на флірт. Словом, ви здатні закохатися по самі вуха.

Стрілець 

Ви нині схильні перестраховуватись і студити на холодну воду. Щось вас настільки злякало, що ви можете піти на курс  самооборони, змінити замки у дверях, а може навіть замовити собі додаткову охорону.

Козеріг 

Цілий тиждень ви працюєте як прокляті, але про втому зовсім не йдеться, бо те, чим ви нині займаєтесь, вам надзвичайно подобається. Тим більше, що нині отримуєте купу компліментів та схвальних відгуків.

Водолій

З’являються нові ідеї, напрямки діяльності та нові захоплення, що здатні повністю переформатувати ваше життя, і ви з радістю будете вибудовувати свою нову реальність на новому місці.

Риби

Романтика повністю захопить вашу увагу, адже у вас є всі можливості закохатися так, що ви повністю втратите голову і будете думати лише про предмет своєї пристрасті.