Тароскоп на 11-17 липня від Ольги Соломки

Овен

Любов цього тижня виходить на перший план. Ви можете зустрітися з людиною, що вам дуже сподобається, чи навіть раптово закохатися. І це для вас стане справжнім одкровенням, адже ви вже і не сподівалися на такі метаморфози.

Телець

Ви цього тижня маєте бути надзвичайно активними, дуже щільно завантажені роботою, тому нічого більше не залишається, як грамотно розподілити свій час для того, щоб все встигнути. 

Близнюки 

Більше буде дисципліни та відповідальності, хоч вам це даватиметься непросто. Але все ж спробуйте дотримуватись слова, приходити вчасно, виконувати свої зобов’язання, а ще брати на себе додаткову роботу, щоб було менше шансів сачканути.

Рак

Зараз не час для креативу та різних вигадок. Від вас вимагатимуть просто чітко виконувати свої обов’язки, не задавати зайвих питань, а просто робити все, що вам прописано згідно штатного розпису чи домовленостей.

Лев

Все буде дуже повільно і навіть нудно, ви перебуваєте у постійному очікуванні, так ніби вас зв’язують, не дозволяючи йти вперед. Хтось дуже зацікавлений у тому, щоб ви не рухались, а перебували у стані непевності і ступору.

Діва

Якщо у вас зараз відпустка і є змога повністю абстрагуватися і відпочити, то це буде найкращим способом провести цей тиждень. Особливо, якщо ви можете собі дозволити змінити обстановку і кудись поїхати.

Терези

Ви починаєте будівництво чогось нового. Чи то проекту, чи бізнесу, а може і будинку чи нової компанії. І тут головне правильно прорахувати шляхи, щоб і грошей вистачило, і час був правильно підібраний, і помічники були вправними.

Скорпіон

Є всі шанси отримати посаду чи ще якось піднятися службовими сходами, у вас з’явиться більше повноважень і ви опиняєтесь у оточенні надзвичайно прогресивних людей, з якими буде цікаво розмовляти і працювати.

Стрілець 

Конкурентна боротьба посилюється. Суперники не сплять і не збираються вам поступатися, тому будьте завжди у тонусі, не розслабляйтеся навіть на вихідні. Ситуація може посилитися через те, що друзі можуть стати конкурентами.

Козеріг 

Це буде досить спокійний тиждень. Навколо ніби нічого важливого не відбувається, тому чому б не присвятити час повному релаксу та максимальному відпочинку. Тим більше, що всі навколо перебувають у такому ж розслабленому стані.

Водолій

Ви завершуєте важливий етап у житті, причому на дуже високій ноті, ваші досягнення досить значні, тож ви можете собою пишатися, бо вищих досягнень годі і чекати. Словом, буде чому порадіти і за що себе винагородити. 

Риби

Тиждень обіцяє чимало емоційних суперечок та протистоянь. Ви ніби намагаєтесь донести іншим свою думку, і інколи для цього потрібно підвищувати голос і висловлювати досить емоційні аргументи.