Як карти допомогли вступити в університет

Звернулась до мене знайома із проханням подивитися на картах, чи вступить її донька в інститут і куди саме. Бо документи вони здали в п’ять вишів і в кожен – на три спеціальності. Дуже дівчата нервувалися, бо батько звелів занести документи в один інститут, мовляв, він про все домовився і її візьмуть. Дитина ж не хотіла йти, куди батько велів, тож переживали – чи правильно вчинили, що сам вирішили вступати.

Я консультувала навіть не в скапі, а в чаті фейсбуку. Попросила аби замовниця склала собі список із тих п’яти вишів, куди вони документи здали, і мені лише цифри говорила. Карти показали, що найбільша вірогідність вступити в перший і третій інститут. Потім визначалися зі спеціальностями так само – просто цифри. Вийшло, що вони ще й обиратимуть куди йти, адже найбільш вірогідними були три місця, а у першому виші на другу спеціальність світив бюджет.

Коли ж прийшов час Х, то виявилося, що справді по балам абітурієнтка проходила в кілька місць, у тому числі і туди, де карти показали найбільшу вірогідність, але поки що на контракт. В принципі моїм клієнтам і такий результат підходив, питання було лише в тому, що доведеться десь грошей позичати на навчання. Вже і оригінали документів віддали в одне з найпрестижніших місць. Аж раптом з’ясовується, що ще бюджетні місця до кінця не заповнені, і на одній спеціальності їх аж сім, а на другій – 12, тобто є ще шанс потрапити в останній вагон.

Моя клієнтка вольовим рішенням забирає оригінали документів з контракту і перекладає на ту саму позицію, про яку казали карти, як найбільш вірогідну щодо вступу на бюджет – у першому виші на другу спеціальність. Коли закінчують формувати списки, з’ясовується, що бюджетників має бути 60, а донька моєї замовниці 61 в списку. Ну майже… Але це ще не все. В останній день хтось із абітурієнтів-бюджетників забирає документи і дівчина опиняється на 60 позиції, тобто вступає на бюджет у престижний університет. Я була впевнена, що вона втрапить – аналогічний випадок трапився з сином моєї подруги, що нині в консерваторії вчиться. І карти показали результат, який не можна назвати випадковим, адже вибирали один з тридцяти можливих варіантів: п’ять вишів по три спеціальності і ще вірогідність контракту чи бюджету.

Що насправді спрацювало? Невідомо… Чи це програмування, проектування бажаного результату, чи передбачення – хто знає, але результат говорить сам за себе – дитина пішла вчитися, без грошей і позалаштункових «домовленостей».

Про те, як вона це описує – читайте у Відгуках