Щодо моїх прогнозів для кандидатів у мери Києва

Ось оригінал тексту, який я відправила на портал «Знай» про те, що би було якби вибори мера виграв той чи інший кандидат. Насправді на кожного витягувалося кілька карт і роздивлялися, що їх прихід означав би загалом як явище і зокрема для жителів, для міста, і для самих кандидатів. В результаті редагування Гусовського і Єханурова прибрали, а про Думчева досить суттєво виправили. Мене попередили, що про останнього будуть пом’якшувати формулювання. Сказала, що можна дещо виправити, але ж не настільки кардинально, щоб його робити рятівником… А потім цей глянцевий варіант поширили по інтернету. Отже, оригінал прогнозу.

  1. Віталій Кличко.

Його перемога нестиме місту фінансові втрати з причин неефективності влади. Загалом, Київ втрачатиме через безгосподарність очільника і прагнення до показухи.  Для самого кандидата це хибний шлях, ця посада робить його слабким і безвідповідальним. Хоча він і прагне перемагати, але коли знову стане мером, то це для нього особисто стане поганою новиною. Бо він вже втомився від цієї посади.

  1. Володимир Бондаренко:

Місту такий керівник нестиме початок позитивних змін, початок розвитку. Громадянам сподобаються мудрість і зважений підхід нового керівника до облаштування міста і його починання залюбки підтримають. Проте, для самого кандидата перемога  може стати початком руйнації всього, що він створював до цього, та й для нього особисто це надто важкий тягар – він фізично не готовий до цього.

  1. Сергій Гусовський.

Для міста та його інститутів цей керівник привнесе мудрий підхід і керування із включенням інтуїції. Він прислухатиметься до мудрих порад, керуватиметься швидше логікою і здоровим глуздом, аніж політичною доцільністю чи клановими інтересами. А ще така перемога означатиме розірвання всіх попередніх схем і зв’язків і побудова нових взаємозв’язків між владою. Для Сергія Гусовського його перемога нестиме дуже глобальні зміни – він немов би переродиться, стане зовсім іншою людиною, причому настільки, що його знайомі не пізнаватимуть.

  1. Борислав Береза

Загалом, прихід цієї людини до влади принесе відтінок любительщини, тобто торжество непрофесійного підходу до керівництва столицею. Від цього мешканці міста відчуватимуть неспокій, напругу, бачитимуть, що керівництво не справляється з проблемами, і не довірятимуть через непродумані дії керівництва. Зрештою, і для міста буде більше втрат, через скандали і розв’язання чергових конфліктів. А от для кандидата його посада – це сплеск натхнення, він буде насолоджуватися процесом, придумувати щось нове і загалом, як то кажуть, творити і витворяти.

  1. Сергій Думчев.

Приход цього чоловіка у владу – це початок руйнівних процесів, хоча городянам може здатися, що приходить гарний господар. Насправді, це буде фігура, хоч зовні досить монументальна, проте слабка і несамостійна – нею хтось керує. Із позитивних моментів – для міста його прихід може стати початком зростання бізнесу, оскільки прийдуть нові люди з новими бізнес-ідеями. Для самого кандидата нова посада – це давно омріяна можливість якось розширити свої можливості, посісти місце, де б він виявив все, на що здатен.

  1. Геннадій Корбан.

З приходом цього кандидата розпочнуться страшні протистояння, боротьба за владу. Городяни відчують власну безпорадність і слабкість – клани і угруповання будуть між собою ділити сфери впливу, а місто не розвиватиметься, а руйнуватиметься. Для кандидата перемога теж нічого позитивного не нестиме – ця підкилимна боротьба з шантажем, лестощами і підлістю його виснажуватиме.

  1. Юрій Єхануров

Місту цей градоначальник піде на користь, бо ця перемога принесе законність і порядок, консерватизм і звичай. Городяни сприймуть із натхненням і зрадіють можливості долучатися до змін, радо допомагатимуть місту змінюватися на краще. Для самого Юрія Єханурова ця перемога стане лебединою піснею – і він дещо боїться цієї перемоги, бо розцінює її як завершення своєї політичної кар’єри.

  1. Олександр Омельченко

Прихід Омельченка для міста – повернення до гіршого, яким би хорошим градоначальником він колись не був. Його перемога стане поразкою для Києва. Для кандидата – гарний привід нарешті утамувати свою спрагу до влади, насолодитися реваншем. Насправді, нічого позитивного це не несе – розвитку не буде, у владі лише хитрощі, підступність і намагання пристосуватися до обставин. І це нестиме місту руйнацію.

  1. Александр Пузанов

Городяни можуть зіткнутися із складнощами в роботі міських служб – почнуться якісь непорозуміння, хаос. Загалом, для міста такий очільник нестиме відчуття втрати орієнтирів. Йому буде тяжко приймати рішення, за його керівництва бал правитимуть чутки і скандали, ілюзії і фантазії. Як не дивно це звучить, але для кандидата перемога у виборах – це поразка. Вочевидь, не для того він почав цей шлях, і перемога для нього не самоціль.

  1. Вейдер Дарт Вейдера

Перемога цього персонажа викличе чималу істерику, а загалом для Києва – це рівноцінно смерті. Насправді, в смерті нічого страшного немає – це лише перехід від одного стану в інший, проте, в цьому випадку місто жде крах всього того хорошого, що було зроблено. Для кандидата ж цей дарунок долі стане справжньою несподіванкою і він не знатиме, що з усім цим робити. Як не дивно це звучить, але фантазії його і команди не вистачить для того, аби керувати містом.

Залишити відповідь