Як я передбачала фіналістів Чемпіонату Європи з футболу

Портал “Знай” оприлюднив мої прогнози і історію – як все починалося. Щоправда, прогноз збувся не зовсім точно – Португалія таки перемогла, але не по пенальті, а в основний час. Ну і ладна…

У півфіналі Євро-2016 переможе Португалія

У полуфіналі Євро-2016 переможе ПортугаліяУ полуфіналі Євро-2016 переможе Португалія

Сьогодні, о 22:00 відбудеться один із фінальних матчів Євро-2016. Між собою змагатимуться Португалія та Уельс. Столичний таролог Ольга Соломка прогнозує перемогу Португалії. За час чемпіонату вже збулись чотири із її чотирьох футбольних передбачень.

“За моїми даними, по пенальті перемагає Португалія, але Уельс теж будуть красавцями. 30 червня зовсім неочікувано для себе визначила усі команди, що потраплять до 1/4 фіналу. Просто побачила хто з ким грає, розклала карти і визначила переможців: Португалія, Уельс, Німеччина і Франція. Потім тільки щодня спостерігала і констатувала – таки все справдилося”, – розповіла вона кореспондентам “Знай”.

У полуфіналі Євро-2016 переможе Португалія
Facebook таролога

Ольга каже, що сьогоднішня гра завершиться перемогою збірної Португалії, завдяки її досвіду, розуму, спритності і рішенню іти “ва-банк”. Уельська команда теж покаже, на що здатна, тому дивитись буде цікаво.

Читайте також: 4 найкращі пісні від футбольних фанатів Ірландії

“Сьогодні буде 2:2 в основний час і Португалія переможе по пенальті”, – додала Ольга, розповівши, що перший футбольний прогноз у житті також, на жаль, швидко справдився: вона передбачила програш нашої збірної у першому ж матчі.

У полуфіналі Євро-2016 переможе Португалія
Facebook таролога
У полуфіналі Євро-2016 переможе Португалія
Facebook таролога

Попри успіх у передбаченні результатів гри, експерт не радить ставити на матчі. Людина таким чином може стати залежною від цього і втратити і час, і гроші, і емоції.